Ангіографічні системи

Canon Medical Systems

Ангіографічна система

Alphenix 4DCT

Ангіографічна система

Alphenix Sky+

Ангіографічна система

Alphenix Sky


Ангіографічна система

Alphenix BiPlane

Ангіографічна система

Alphenix Core+

Ангіографічна система

Alphenix Hybrid


Ангіографічна система

Alphenix Hybrid+

Alphenix / Evolve Edition

Ангіографи існують для того, щоб виконувати масу різноманітних функцій оперативного діагностичного спрямування. Всередині судин вести спостереження вкрай складно, тому важливо купити ангіографічні сканери належної якості вже на початку медичної діяльності закладу. Найінноваційнішу апаратуру на сьогодні пропонує компанія Canon Medical Systems. У своїх розробках вона застосовує унікальні технології, яким немає аналогів. І зараз ви саме там, де можна купити в офіційного дистриб’ютора ангіографів цю спеціалізовану техніку.

 

Окрім діагностики, купити ангіографи слід і для проведення операцій у реанімаційних умовах. За допомоги новітніх засобів візуалізації можна з надзвичайною чіткістю побачити те, що знаходиться всередині вени чи артерії, як саме розвивається патологія, що собою представляє новоутворення тощо. Звісно, завдяки цьому, набагато легше призначити лікування та уникнути подальших ускладнень.

 

Враховуючи це, слід зазначити, що ціна ангіографічних сканерів — це далеко не перший критерій, що варто взяти до уваги. Медичне обладнання Canon Medical Systems відзначається такою кількістю неповторних переваг, що вартість ангіографів відходить на задній план.

 

Унікальна модель під назвою Alphenix відрізняється механічною гнучкістю та цінується фахівцями багатьох клінічних дисциплін:

 • кардіологами;
 • судинними хірургами;
 • педіатрами;
 • онкологами;
 • радіологами;
 • нейрорадіологами та багатьма іншими.

 

Як і де купити ангіографічні сканери — не менш важливе питання, підхід до якого має бути розумним. "Інмед Україна" представляє вам можливість купити в офіційного дистриб'ютора ангіографів Canon Alphenix. Як тільки ви його придбаєте до своєї медичної установи, виявлення патологій у судинній системі пацієнта більше не буде проблемою. Це показник відповідальності та широкі перспективи для будь-якої лікарні.

 

Концепцію цієї апаратури розробляли висококваліфіковані спеціалісти, заглиблюючись у специфіку роботи хірургів, а також дбаючи про комфорт пацієнтів.

 

Вартість ангіографічних сканерів цього виробника цілком виправдана наступними перевагами:

 • якісне вихідне зображення;
 • наднизьке випромінювання;
 • можливість регулювання дози;
 • висока ступінь гнучкості;
 • 3D-ПО, результати в 2D і 3D;
 • колірне кодування контрасту.

 

Якщо ви прагнете не просто аби-де купити ангіографічні сканери, а отримати високоякісну, сертифіковану апаратуру, то саме час дізнатися про ціну в офіційного дистриб'ютора ангіографів Canon Medical Systems — "Інмед Україна". Тут вас детально проконсультують за всіма питаннями, візьмуть на себе клопоти з оформленням, доставкою, встановленням і налаштуванням. У вартість офіційний дистриб'ютор ангіографів включає також навчання вашого персоналу функціоналу новітньої техніки та комплексну підготовку до початку роботи.