Немідріатична цифрова ретинальна камера CR-2 AF

 Під замовлення

 

Стан: новий

Виробник: Canon (Японія)

Гарантія: 12 місяців

Сервісний супровід: гарантійний та післягарантійний

 

 Умови оплати

  • безготівковий розрахунок

 

 Доставка

  • згідно умов договору постачання

 

 

Загальна інформація
Основні характеристики
Фото
Загальна інформація

CR-2 AF - це немідріатична камера з широкими автоматичними функціями. Зйомка зображень за допомогою камери для сітківки Canon ніколи не була простішою! Власна технологія цифрових фотоапаратів EOS від Canon із відомими можливостями обробки зображень була адаптована виключно для камер сітківки Canon, щоб запропонувати оптимальне зображення сітківки. 

 

БАЧИТИ НАЙМЕНШІ ДЕТАЛІ ТА НЕ ПРОПУСТИТИ ПАТОЛОГІЇ:

Для отримання зображень найвищої якості застосовується відома оптика Canon та провідна 32 MP цифрова камера. Функція Opacity suppression (Зменшення непрозорості) зменшує ефект від катаракти та інших очних помутнінь.

 

ПОЛЕ ЗОРУ

  • 45 градусів  (90 градусів вимірювання від центру ока)
  • 2х цифрове збільшення. Ця опція також може бути використана для отримання зображення з кутом 30 градусів

 

ШИРОКОПОЛЬНЕ МОЗАЇЧНЕ ЗОБРАЖЕННЯ

З додатковим програмним забезпеченням ви отримаєте можливість поєднати до 20 зображень для отримання мозаїчного зображення.

БЕЗЧЕРВОНИЙ ТА СИНІЙ (КОБАЛЬТ) ЦИФРОВІ ФІЛЬТРИ

Цифрові фільтри створені з оригінальних «сирих даних» з цифрової камери, основані на технології сітківки EOS та відповідної обробки зображення Canon, що забезпечує якість зображення повністю порівняну з традиційними оптичними фільтрами.

 

КОМПАКТНІСТЬ ТА ЛЕГКІСТЬ

Компактна конструкція і вага всього 15 кг робить CR-2 AF придатним для мобільного використання. Прилад навіть обладнаний спеціальними ручками для легкого перенесення.

 

ЕРГОНОМІЧНІСТЬ

Ергономічний дизайн, інтуїтивне управління для швидкого та ефективного захвату зображення. Органи управління з підсвіткою для зручної роботи у затемненому приміщенні.

МУЛЬТИФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ДЖОЙСТИК

Ергономічний джойстик поєднує багато функцій. Окрім спуску затвора та кнопок вирівнювання він також включає функцію переміщення оптичної головки вверх та вниз та ручне управління фокусом.

 

АВТОМАТИЧНИЙ ФОКУС

Провідна технологія для швидкого та точного фокусування.

АВТОЕКСПОЗИЦІЯ (ФОТОМЕТРИЧНА)
Інтенсивність світла спалаху та нагляду автоматично визначається протягом кожного дослідження, на основі вимірювань рефлектації сітківки у реальному часі для ідеальних зображень незалежно від розміру зіниці або етнічної приналежності.


АВТОМАТИЧНЕ ФОТОГРАФУВАННЯ
Коли вирівнювання, робоча відстань та фокусування правильні, фотографування буде виконане автоматично.

АВТОМАТИЧНЕ ПЕРЕКЛЮЧЕННЯ З ЗОВНІШНЬОГО ДО РЕТИНАЛЬНОГО ОБСТЕЖЕННЯ
Після правильного початкового вирівнювання на зіниці, обстеження переднього відрізка автоматично переключається на режим обстеження сітківки.


ЗМІННИЙ КУТ ЕКРАНУ
Для оптимізації кутів огляду, таким чином, щоб CR-2 AF можна керувати сидячи або стоячи.


ПОВНИЙ КОНТРОЛЬ
Автоматичні функції CR-2 AF дозволять зробити дослідження простіше, але для пацієнтів з катарактою, мимовільними рухами очей та вузькими зіницями CR-2 AF також забезпечує можливість повного ручного управління. Ручне управління може мати вирішальне значення для подолання обмежень повністю автоматичних камер.


ФОТОГРАФІЯ ПЕРЕДНЬОГО СЕГМЕНТУ
Швидке та легке фотографування переднього сегменту для документування стану рогівки, зіниці, повіки та склери.

ВНУТРІШНЯ ІЧ-ФОТОГРАФІЯ
Використовуйте цей додатковий режим ІЧ-фотографії переднього відрізку, щоб перевірити стан мейбомієвих залоз - важливий фактор, пов’язаний із станом сухого ока. Отримуйте зображення переднього сегмента ока в неінвазивному для пацієнта інфрачервоному (ІЧ) світлі.

Основні характеристики
Фото