Немідріатична цифрова ретинальна камера CR- 2 Plus AF

 Під замовлення

 

Стан: новий

Виробник: Canon Inc. (Японія)

Гарантія: 12 місяців

Сервісний супровід: гарантійний та післягарантійний

 

 Умови оплати

  • безготівковий розрахунок

 

 Доставка

  • згідно умов договору постачання

 

 

Загальна інформація
Основні характеристики
Фото
Загальна інформація

CR-2 Plus AF – немідріатична ретинальна камера з фундус автофлуоресценцією (FAF). Режим фотографування FAF надає інформацію про зміни сітківки, що не можна побачити за допомогою стандартного кольорового фотографування. Для забезпечення найвищої якості зображення прилад оснащений провідною цифровою камерою EOS. 

 

БАЧИТИ НАЙМЕНШІ ДЕТАЛІ ТА НЕ ПРОПУСТИТИ ПАТОЛОГІЇ:

Для отримання зображень найвищої якості застосовується відома оптика Canon та провідна 32 MP цифрова камера. Функція Opacity suppression (Зменшення непрозорості) зменшує ефект від катаракти та інших очних помутнінь. 

Для високого контрасту зображень FAF наявні високоякісні фільтри.

 

ПОЛЕ ЗОРУ

45 градусів  (90 градусів вимірювання від центру ока)

2х цифрове збільшення. Ця опція також може бути використана для отримання зображення з кутом 30 градусів

 

ШИРОКОПОЛЬНЕ МОЗАЇЧНЕ ЗОБРАЖЕННЯ

З додатковим програмним забезпеченням ви отримаєте можливість поєднати до 20 зображень для отримання мозаїчного зображення.

БЕЗЧЕРВОНИЙ ТА СИНІЙ (КОБАЛЬТ) ЦИФРОВІ ФІЛЬТРИ

Цифрові фільтри створені з оригінальних «сирих даних» з цифрової камери, основані на технології сітківки EOS та відповідної обробки зображення Canon, що забезпечує якість зображення повністю порівняну з традиційними оптичними фільтрами.

 

FAF (ФУНДУС АВТОФЛУОРЕСЦЕНЦІЯ)
FAF зображення для діагностики хвороб сітківки є відповідно новою діагностичною технікою, що надає більше інформації про здоров’я пігментного епітелію сітківки. Доведено, що FAF корисно застосовувати для раннього виявлення вікової макулярної дегенерації (AMD), однієї з основних причин порушення зору. Останні дослідження показують, що зображення FAF можуть також допомогти при діагностиці різноманітних інших хвороб і, навіть, при виявленні внутрішньоочних пухлин.

 

ЕРГОНОМІЧНІСТЬ

Ергономічний дизайн, інтуїтивне управління для швидкого та ефективного захвату зображення. Органи управління з підсвіткою для зручної роботи у затемненому приміщенні.

 

МУЛЬТИФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ДЖОЙСТИК

Ергономічний джойстик поєднує багато функцій. Окрім спуску затвора та кнопок вирівнювання він також включає функцію переміщення оптичної головки вверх та вниз та ручне управління фокусом.

 

АВТОМАТИЧНИЙ ФОКУС

Провідна технологія для швидкого та точного фокусування.

АВТОЕКСПОЗИЦІЯ (ФОТОМЕТРИЧНА)
Інтенсивність світла спалаху та нагляду автоматично визначається протягом кожного дослідження, на основі вимірювань рефлектації сітківки у реальному часі для ідеальних зображень незалежно від розміру зіниці або етнічної приналежності.


АВТОМАТИЧНЕ ФОТОГРАФУВАННЯ
Коли вирівнювання, робоча відстань та фокусування правильні, фотографування буде виконане автоматично.

 

АВТОМАТИЧНЕ ПЕРЕКЛЮЧЕННЯ З ЗОВНІШНЬОГО ДО РЕТИНАЛЬНОГО ОБСТЕЖЕННЯ
Після правильного початкового вирівнювання на зіниці, обстеження переднього відрізка автоматично переключається на режим обстеження сітківки.


ПОВНИЙ КОНТРОЛЬ
Автоматичні функції CR-2 Plus AF дозволять зробити дослідження простіше, але для пацієнтів з катарактою, мимовільними рухами очей та вузькими зіницями CR-2 Plus AF також забезпечує можливість повного ручного управління. Ручне управління може мати вирішальне значення для подолання обмежень повністю автоматичних камер.


ФОТОГРАФІЯ ПЕРЕДНЬОГО СЕГМЕНТУ
Швидке та легке фотографування переднього сегменту для документування стану рогівки, зіниці, повіки та склери.

Основні характеристики
Фото