Інформаційні технології в сфері

охорони здоров'я

Canon Medical Systems

Застосування в МРТ

Застосування в КТ

Мультимодальне застосування

Програмні пакети Vitrea

Програмні пакети Olea

Програмні пакети QMAPP від Fysicon


Програмне забезпечення від Canon Medical Systems дає можливість радіологам та клініцистам аналізувати, оцінювати та ділитися даними в режимі реального часу. Це в свою чергу сприяє співпраці з колегами щодо впевненої діагностики та створення персонального плану лікування. Наші рішення сприяють легкому доступу та роботі з даними для широкого кола користувачів різних інститутів, департаментів чи окремих спеціалістів, підвищуючи ефективність роботи.

 

Canon Medical Systems пліч о пліч працює з користувачами, щоб точно зрозуміти потреби та запропонувати прогресивні індивідуальні рішення, побудовані на нашій модульній платформі управління зображеннями, робочим процесом, візуалізацією та плануванням ресурсів. З проривними технологіями такими як Global Illumination rendering, Canon встановлює нові стандарти в візуалізації, що здатні покращити візуалізацію в режимі реального часу.


Рішення Vitrea® - це комплекс програмного забезпечення, що допомагає організаціям по охороні здоров’я оптимізувати наявні ресурси та надає можливість виняткового піклування про пацієнтів. 

Vitrea® управляє отриманими даними та робить їх легко доступними через універсальність та фокус на забезпеченні чіткої і зрозумілої інформації на потрібному етапі дослідження. Наші рішення є гнучкими, для того щоб відповідати унікальним потребам кожної організації охорони здоров’я.


В Canon Medical Systems:

  • знають, що люди та дані постійно змінюються
  • впевнені, що дані мають бути доступні для інтерпретації
  • управління даними в реальному часі зберігає контекст та ясність, щоб зрозуміти історію пацієнта, яка постійно доповнюється

Vitrea Vision
Vitrea Vision створена на основі багатої історії Canon Medical в галузі розширеної візуалізації, включаючи 30-річну спадщину Vital Image та 10-річну спадщину Olea Medical в мультимодальних технологіях. Ми є піонером у цій галузі, з гордістю продовжуємо інноваційний аналіз зображень та пропонуємо нові рішення.


За багато років досвіду ми розробили модульну платформу перегляду, яку можна налаштувати, щоб задовольнити унікальні потреби перегляду всіх користувачів, забезпечуючи доступ до потрібних зображень в будь-який час і в будь-якому місці.


Сімейство продуктів Vitrea Vision створено для впорядкування робочих процесів перегляду зображень, поліпшення співпраці, підвищення точності діагностики та забезпечення значного зниження витрат.


Повнофункціональні рішення для 2D, 3D та 4D

Програмне забезпечення Vitrea - це мультимодальна вдосконалена система візуалізації, що забезпечує комплексні програми у різноманітних ІТ-середовищах.


Мультимодальні програми підвищують достовірність всього діагностичного процесу. Забезпечуючи доступ до сучасних клінічних інструментів, програмне забезпечення Vitrea дозволяє лікарям взаємодіяти де б вони не були.

Удосконалені засоби візуалізації, такі як вбудований 3D-перегляд та автоматизовані вимірювання, сприяють поліпшенню клінічних результатів завдяки потужним програмам, спрощеній інтеграції партнерів та клінічним рішенням та робочим процесам, адаптованим до ваших потреб.

Посилання на офіційні сайти розробника: