Комп'ютерний томограф Canon Medical Systems Aquilion Lightning SP 

 Під замовленння

Стан: новий

Виробник: Canon Medical Systems (Японія)

Гарантія: 12 місяців

Сервісний супровід: гарантійний та післягарантійний

 

 Умови оплати

безготівковий розрахунок

 

 Доставка

згідно умов договору постачання

Загальна інформація
Загальна інформація

Aquilion Lightning SP представляє з себе 80 рядний 160-зрізовий комп'ютерний томограф, товщина отримуваних зрізів якого становить 0,5 мм. Час повного оберту гентрі складає 0,5 секунди.

 

Aquilion Lightning SP підходить для досліджень усього тіла з використанням найсучасніших  технологій для оптимізації обслуговування пацієнтів та для прискорення процесу прийняття рішень в клінічній практиці.

 

Технічні характеристики:

 • Кількість зрізів – мах 160
 • Апертура гентрі – 78 см.
 • Мінімальна товщина зрізу – 0,5 мм.
 • Вантажопідйомність столу – мах 300 кг.
 • Кут нахилу гентрі  +- 30 °
 • Діапазон сканування  - 180 см
 • Роздільна здатність- краща у галузі істинно ізотропна та низькоконтрасна роздільна здатність
 • Висока якість MPR та 3D-реконструкцій  сприяє високому рівню достовірності діагностики

СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ЗНИЖЕННЯ ДОЗИ ТА ПОКРАЩЕННЯ ЯКОСТІ ЗОБРАЖЕННЯ:

 • AiCE  - це глибока нейронна мережа, що здатна навчатися, зчитувати отримані сирі дані та порівнювати їх з мільйонами референтних значень, застосовувати їх для швидкої реконструкції  та  забезпечувати неперевершену якість зображення. Метою AiCE - є реконструкція ідеального зображення при низькій дозі опромінення пацієнта.
 • Адаптивне ітеративне зниження дози (AIDR 3D Enhanced) призводить до зменшення променевого навантаження на 75% і зниження рівня шуму на 50%.

 

 • SureExposure 3D (Real EC) - модуляція сили струму на трубці (в 3D режимі) по попередньо отриманим сканограмам у двох проекціях призводить до зменшення променевого навантаження на 40%,
 • QDS - зменшення шуму квантів - призводить до зменшення променевого навантаження на 50%

 

 • Active collimation - відкриття і закриття шторок коліматора під час старту та кінця спірального сканування призводить до зменшення променевого навантаження на 20%.
 • Sure kV - Автоматизована техніка для кращого дослідження пацієнтів та якості зображення.
 • Інтегрований і простий у використанні контроль введення контрасту та дози опромінення
 • Автоматизований вибір кВ в залежності від розміру пацієнта, параметрів SUREExposure та клінічних завдань

 


ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ

Технологія coneXact™

 

Унікальна технологія coneXact дозволяє подвоювати число зрізів даних з одного ряду детектора. Таким чином  на базі 80-рядного детектора отримуються 160 зрізів. Це підвищує роздільну здатність без збільшення дози.

Видалення артефактів від металу – стандартно для всіх досліджень

 

SEMAR™ (Single Energy Metal Artifact Reduction – технологія зниження артефактів від металу з одним енергетичним рівнем) є новітнім доповненням до набору адаптивних діагностичних технологій.

Цей складний алгоритм дозволяє практично виключити металеві артефакти, поліпшуючи візуалізацію імплантів в кістках і прилеглих м'яких тканинах для безпомилкової і впевненої постановки діагнозу.

На відміну від двохенергетичного сканування, Вам не потрібно заздалегідь планувати дослідження, Ви завжди можете зробити реконструкцію із застосуванням технології SEMAR™ після дослідження пацієнта, при необхідності.

Технологія детектора PUREViSION покращує світловіддачу на 40%, що дозволяє більш ефективно використовувати фотони. 80-рядний детектор має повністю ізотропний елемент детектора, що забезпечує отримання зрізів товщиною всього 0,5 мм.

Області застосування:

Ангіографія
Пульмонологія
Онкологія
Кардіологія
Неврологія
Ангіографія

Режим сканування – SURESubtraction

 

Унікальний режим субтракційного сканування автоматично синхронізує збір даних і параметри реконструкції для пре- і постконтрастного сканування.

Техніка КТ субтракції потребує безконтрастне (натив) зображення - «маску» для субтракції, зібрану за допомогою низькодозового сканування та контрастне дослідження.

В результаті ми отримуємо ідеальне зображення судин без кісткових структур, кальцинатів або стентів.

Пульмонологія
Онкологія
Кардіологія
Неврологія