Комп'ютерний томограф Canon Medical Systems Aquilion Exceed LB

Під замовлення

Стан: новий

Виробник: Canon Medical Systems (Японія)

Гарантія: 12 місяців

Сервісний супровід: гарантійний та післягарантійний

 

 Умови оплати

 • безготівковий розрахунок

 

 Доставка

 • згідно умов договору постачання
Загальна інформація
Фото
Загальна інформація

За останні роки  поширеність онкологічних захворювань різко зростає, точне планування променевої терапії відіграє ключову роль в лікуванні онкопатології. Представляємо абсолютно новий Aquilion Exceed LB.

 

Технічні характеристики:

 

 • Детектор  - 80 рядків × 0.5 мм
 • Кількість зрізів – мах 160
 • Апертура гентрі – 90 см
 • Товщина зрізу – 0,5 мм
 • Вантажопідйомність столу – 315 кг
 • Розширене поле огляду (eFOV) реконструкції – 90 мм
Фото

Відео


ПЕРЕДОВЕ РІШЕННЯ ДЛЯ РАДІАЦІЙНОЇ ОНКОЛОГІЇ

 

Завдяки великій апертурі гентрі  Aquilion Exceed LB дозволяє легко позиціонувати пацієнтів з винятковою точністю. Потужні технології візуалізації на основі штучного інтелекту та передові функції, що враховують особливості лікування, дозволяють ефективно організувати робочий процес у галузі радіаційної онкології без шкоди для пацієнта, якості зображення та клінічної цінності.

Комплексна ідентифікація цілей і контурування органів з злоякісними новоутвореннями є ключовим для успішного проведення променевої терапії. З огляду на це  Aquilion Exceed LB дозволяє виконанувати високоякісні КТ-дослідження з низькими дозами, які забезпечують чітке уявлення про локалізацію пухлин і дозволяє  оптимізувати моделювання точного положення для високоточного планування терапії.

СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ЗНИЖЕННЯ ДОЗИ ТА ПОКРАЩЕННЯ ЯКОСТІ ЗОБРАЖЕННЯ:

 • AiCE  - це глибока нейронна мережа, що здатна навчатися, зчитувати отримані сирі дані та порівнювати їх з мільйонами референтних значень, застосовувати їх для швидкої реконструкції  та  забезпечувати неперевершену якість зображення. Метою AiCE - є реконструкція ідеального зображення при низькій дозі опромінення пацієнта.
 • Крім того, AiCE був навчений зменшувати шум і збільшувати просторову роздільну здатність, щоб забезпечити максимальну чіткість і якість зображення. AiCE був розроблений для надання точних анатомічних характеристик для всіх типів тканин, тож ви можете впевнено контурувати ступінь ризику пухлини та навколишніх органів. Тому, Aquilion Exceed LB створює найкращий план терапії пацієнтам з онкологічними захворюваннями
 • Адаптивне ітеративне зниження дози (AIDR 3D Enhanced) призводить до зменшення променевого навантаження на 75% і зниження рівня шуму на 50%.

 

 • SureExposure 3D (Real EC) - модуляція сили струму на трубці (в 3D режимі) по попередньо отриманим сканограмам у двох проекціях призводить до зменшення променевого навантаження на 40%,
 • QDS - зменшення шуму квантів - призводить до зменшення променевого навантаження на 50%

 

 • Active collimation - відкриття і закриття шторок коліматора під час старту та кінця спірального сканування призводить до зменшення променевого навантаження на 20%.
 • Sure kV - Автоматизована техніка для кращого дослідження пацієнтів та якості зображення.
 • Інтегрований і простий у використанні контроль введення контрасту та дози опромінення
 • Автоматизований вибір кВ в залежності від розміру пацієнта, параметрів SUREExposure та клінічних завдань

 


ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ

Видалення артефактів від металу – стандартно для всіх досліджень


SEMAR™ (Single Energy Metal Artifact Reduction) – технологія зниження артефактів від металу з одним енергетичним рівнем є новітнім доповненням до набору адаптивних діагностичних технологій.

Цей складний алгоритм дозволяє практично виключити металеві артефакти, поліпшуючи візуалізацію імплантів в кістках і прилеглих м'яких тканинах для безпомилкової і впевненої постановки діагнозу.

На відміну від двохенергетичного сканування, Вам не потрібно заздалегідь планувати дослідження, Ви завжди можете зробити реконструкцію із застосуванням технології SEMAR™ після дослідження пацієнта, при необхідності.

Технологія детектора PUREViSION покращує світловіддачу на 40%, що дозволяє більш ефективно використовувати фотони. 80-рядний детектор має повністю ізотропний елемент детектора, що забезпечує отримання зрізів товщиною всього 0,5 мм.

Нова технологія PUREViSION Optics забезпечує значне покращення ефективності зображення від генерації фотонів до детектування. Оптимізований спектр променя у поєднанні з більш ефективним детектором забезпечує кращий баланс між якістю зображення та дозою. Фільтри, що формують особливу форму променів, забезпечують оптимізований спектр рентгенівського випромінювання та більш однорідний розподіл по пацієнту, що покращує детектування досліджень з низькою контрастністю на 20%.

Області застосування:

Ангіографія
Пульмонологія
Онкологія
Кардіологія
Неврологія
Скелетно-м'язова система
Ангіографія

Режим сканування – SURESubtraction

 

Унікальний режим субтракційного сканування автоматично синхронізує збір даних і параметри реконструкції для пре- і постконтрастного сканування.

Техніка КТ субтракції потребує безконтрастне (натив) зображення - «маску» для субтракції, зібрану за допомогою низькодозового сканування та контрастне дослідження.

В результаті ми отримуємо ідеальне зображення судин без кісткових структур, кальцинатів або стентів.

Пульмонологія
Онкологія
Кардіологія
Неврологія
Скелетно-м'язова система