Інформаційні технології в сфері

охорони здоров'я

Global Illumination


Global Illumination - це нова революційна техніка 3D / 4D-рендерінгу, яка допомагає забезпечити більш реалістичний вигляд анатомії людини та  доступний в клінічних аплікаціях Vitrea Advanced Visualization. Користувачі можуть використовувати нові передові фотореалістичні методи рендерінгу в реальному часі від Global Illumination, ділитися висновками з клініцистами та пацієнтами, а також  інтегрувати фотореалістичні зображення в звичайний клінічний робочий процеси.


Фотореалістичність: Візуалізація Global Illumination використовує складні прийоми освітлення та затінення, щоб забезпечити фотореалістичне зображення.
Більш детальна інформація: досконалий вигляд зображення, наприклад анатомії, простору та ідентифікації ураження за допомогою більш детальної інформації з Global Illumination порівняно з традиційними реконструкціями.
Реальний та інтерактивний час: маніпулювання зображеннями та їх редагування у режимі реального часу дозволяє швидко проводити сегментацію органів та їх діагностику.

Хірургічне планування: Global Illumination має великі можливості для застосування в хірургічному плануванні та 3D-друку
Технологія Global Illumination запатентована компанією Canon та займає лідируючу позиціє на ринку

 

 

 

  • Фотореалістичними зображеннями легко ділитися, як з лікарями так і з пацієнтами
  • Поглиблена комунікація та співпраця з лікарями-клініцистами дозволяє ефективно обмінюватися реалістичними зображеннями між різними відділами медичного закладу. Це покращує розуміння та застосування зображень лікарями, що не є рентгенологами. Global Illumination - це інструмент для використання в багатьох областях, зокрема дуже допомагає в хірургічному плануванні та онкології.
  • Інтегрований в існуючий робочий процес: Global Illumination працює на стандартних робочих станціях Vitrea та не потребує додаткових фінансових або часових затрат.