УЗД апарат Canon Medical Systems Aplio flex

Під замовлення

Стан: новий

Виробник: Canon Medical Systems (Японія)

Гарантія: 12 місяців

Сервісний супровід: гарантійний та післягарантійний

 

 Умови оплати

  • безготівковий розрахунок

 

 Доставка

  • згідно умов договору постачання

 

Загальна інформація
Типи датчиків
Загальна інформація

Надзвичайно різке зображення. Дивовижна мобільність.

 

Високоякісні зображення, автоматизовані функції, інтуїтивний робочій процес – Aplio flex справді настільки ж сучасний, як і виглядає. Система вирізняється неперевершеною мобільністю, високою ефективністю та якістю зображення.

 

Наповнена сучасними функціями візуалізації та оптимізації робочого процесу, Aplio flex є ідеальною системою для виконання рутинних досліджень в клініці з великим навантаженням. Її універсальний дизайн забезпечує незмінно високу продуктивність для будь яких досліджень.

Типи датчиків

Подивіться на новий Aplio в дії.

 

Зустрічайте наступне покоління Aplio. Компактний, розумний, простий в освоєнні і готовий до роботи.

Отримайте повну картину.

 

З усіх боків компактна, елегантна система відповідає вашим потребам щодо діагностичної точності, клінічної універсальності та свободи розкриття ваших можливостей.


Компактний дизайн

 

Компактна конструкція дозволяє системі легко розміститися в тісних місцях, наприклад, позаду ліжка пацієнта.

Спритна машина

 

Його компактний форм-фактор, великі ролики, які долають будь-які перешкоди та зручна ручка роблять систему надзвичайно маневреною. Це полегшує доступ та переміщення навколо ліжка пацієнта у невеликих приміщеннях та в приймальних відділеннях.

Програмована панель керування

 

Нова панель керування забезпечує зручний доступ для рук, роблячи роботу більш інтуїтивно зрозумілою та продуктивнішою. Багатофункціональні клавіші забезпечують прямий доступ до відповідних функцій. Навігація на екрані завдяки трекболу зробить ваш робочий процес більш швидким та допоможе зменшити час, необхідний для дослідження.


Покращена ергономіка системи

Додатковий простір для ніг

Округла форма

Можливість підключення четвертого активного порту

Легка та маневрена система

 

  • Вага системи всього 45 кг що дозволяє без додаткових зусиль переміщувати її в межах госпіталю у будь-яке відділення
  • Монітор можна нахиляти вперед для більш зручного переміщення
  • Зручна D-подібна рукоятка для переміщення

Можливість вибору зручної позиції тримача гелю

Скажи привіт простоті.

 

Aplio flex - швидка і проста у використанні ультразвукова система, що пропонує багато інтелектуальних функцій, які економлять час для швидкої та ефективної роботи. Вона швидко з’єднує вас із комп’ютерною мережею лікарні та колегами, як і має бути в сучасній роботі лікаря.

 

Інтелектуальна охорона здоров’я

made easy

  • Інформована охорона здоров'я

Altivity тут, щоб допомогти підвищити вашу діагностичну впевненість за допомогою високоякісних зображень і програм, які допоможуть приймати обґрунтовані рішення в режимі реального часу, безпосередньо під час дослідження.

 

  • Швидкий, індивідуальний догляд

Altivity було створено з думкою про пацієнтів, щоб отримати швидкі та точні результати, необхідні для більш персоналізованого підходу до лікування.

 

  • Ефективний робочий процес

Altivity допомагає створювати прості, оптимізовані робочі процеси на основі штучного інтелекту, які прискорюють використання ресурсів і гарантують, що ваша команда отримає правильну інформацію, необхідну для ефективної роботи щодня.

 

 

Візуалізація

 

Готовий до будь-яких задач.

 

Завдяки  якості зображення, ергономічному дизайну та інтелектуальному робочому процесу Aplio flex пропонує неймовірну продуктивність для вашої рутинної роботи із обробки зображень. Завдяки своїй безкомпромісній багатоцільовій конструкції Aplio flex пропонує незмінно надійну продуктивність у всьому діапазоні застосувань.

 

Aplio flex пропонує різноманітні технології оптимізації зображення, які мігрували з систем Canon більш високого рівня, що дозволяє досягти найвищої якості зображення.

 

ATI

 

Для оцінки кількісного визначення ступеня жирової хвороби печінки (Стеатогепатозу) використовується коефіцієнт згасання ультразвукового променю - Attenuation Imaging (Аттенюація).

Графік трендів ATI

 

Графік трендів допомагає в розрізі часу здійснювати подальше спостереження за пацієнтами, які були досліджені за допомогою технології Аттенюації та відстежувати прогрес їх лікування


Дистанційне підключення

 

Відсканувати. Показати. Поділитися.

 

Спілкування та обмін у сучасному світі стає все більш важливим. Прості інтуїтивно зрозумілі інструменти роблять спільний доступ швидким і ефективним.

ApliGate

 

Завдяки ApliGate ультразвукові системи Canon можуть забезпечити віддалений доступ до спеціалістів, які можуть надати підтримку в прийнятті рішення у реальному часі для кращої діагностики пацієнтів.

Таким чином ApliGate може допомогти вам покращити командну роботу та заощадити кошти, забезпечуючи при цьому кращі результати діагностики.

 

Tricefy

 

Опція системи Tricefy* надає прямий доступ до хмарного сервісу керування зображеннями та документацією.

За допомогою Tricefy ви можете миттєво ділитися медичними зображеннями та звітами з лікарями які направляють до вас та пацієнтами.

 

* вимагає додаткової сторонньої підписки на програмне забезпечення та може бути недоступною в деяких регіонах

 

Області застосування:

Загальна радіологія
Нейросудинна візуалізація
MSK та малі органи
Акушерство
Гінекологія/Репродукція/Онкологія
Кардіологія
Загальна радіологія
Нейросудинна візуалізація
MSK та малі органи
Акушерство
Гінекологія/Репродукція/Онкологія
Кардіологія