Магнітно-резонансні томографи

Canon Medical Systems

Магнітно-резонансний томограф

Vantage

Galan 3T

Магнітно-резонансний томограф

Vantage Fortian 1,5T

Магнітно-резонансний томограф Vantage Orian 1,5T

Магнітно-резонансний томограф Vantage

Elan 1,5T

 

Медичні установи всього світу ще до свого відкриття досліджують питання, де купити магнітно резонансні томографи. Адже це універсальне та багатофункціональне обладнання, відсутність якого страшно обмежує можливості діагностування. Проте купити МРТ сканер — не означає досягти межі в відповідності попиту споживачів на сучасному медичному ринку. Техніка вдосконалюється щодня, потужність, безпечність, автоматизованість і, звісно, вартість магнітно резонансних томографів зростають із неймовірною швидкістю.

 

Але як раніше, так і зараз, ціни на МРТ сканер не грають важливої ролі, коли мова йде про здоров’я та життя пацієнтів. МРТ Canon Vantage демонструє передову інноваційність, ефективність, простоту в роботі, високу швидкість і точність обстеження в різних галузях медицини. Такий прилад купити в офіційного дистриб'ютора апаратів МРТ для будь-якої клініки означає підвищення статусу та реальне розширення практичних можливостей.

 

Ціни на магнітно резонансні томографи інших виробників можуть здаватися перевагою, проте єдиною — в порівнянні з тими, які мають технології Canon Medical Systems. Їм немає аналогів у світі, їх впроваджують у понад 140 країнах світу та цінують за безвідмовну, інтелектуальну роботу. Привабивши всіма переважними характеристиками цих систем нових пацієнтів, підвищивши їхню довіру, ви дуже швидко відшкодуєте вартість МРТ сканеру Canon.

 

Така техніка без перебільшення рятує життя, які не здатні врятувати моделі інших виробників. Вона дозволяє обстежити мозок та інші внутрішні органи, черевну порожнину, серцево-судинну систему, суглоби та м’язи, і будь-які новоутворення. Дуже розумним і далекоглядним рішенням буде купити МРТ сканер, що працює на основі надпотужних магнітних джерел — надпровідних магнітів, поміщених у товщу рідкого гелію. Також у роботі залучені градієнтні котушки.

 

Сукупність інноваційних методологічних і технологічних рішень призвела до наступних переваг:

  • дивовижна контрастність засобів візуалізації;
  • простий, інтуїтивно зрозумілий функціонал;
  • елементарна обробка великого об’єму даних;
  • проекція відеороликів всередині для пацієнта;
  • надзвичайно тиха робота від початку до кінця;
  • обстеження без застосування контрастних речовин;
  • мінімізований ризик для здоров’я пацієнта.

 

Перед купівлею відповідної техніки варто взяти на розсуд, що ціни на техніку офіційний дистриб'ютор апаратів МРТ пропонує більш вигідні, ніж дрібні посередники. "Інмед Україна" гарантує оригінальність продукції та бере відповідальність за доставку, встановлення, налаштування та навчання вашого персоналу на себе. Обирайте лише якісну медичну апаратуру та високий рівень обслуговування в "Інмед Україна".