Комп'ютерні томографи

Canon Medical Systems

Комп'ютерний томограф

Aquilion Start

Комп'ютерний томограф

Aquilion Lightning

Комп'ютерний томограф

Aquilion Lightning SP


Комп'ютерний томограф

Aquilion Serve

Комп'ютерний томограф

Aquilion Serve SP


Комп'ютерний томограф

Aquilion LB Next Generation

Комп'ютерний томограф

Aquilion Exceed LB


Комп'ютерний томограф

Aquilion Precision

Комп'ютерний томограф

Aquilion PRIME SP


Комп'ютерний томограф

Aquilion ONE / GENESIS Edition

Комп'ютерний томограф

Aquilion ONE / PRISM Edition

Комп'ютерний томограф

Aquilion ONE / INSIGHT Edition


Комп’ютерні томографи виробництва Canon Medical Systems — це еталон якості медичного обладнання на сьогодні в усьому світі! В них відтворився баланс між безпечністю для пацієнтів і високою якістю отримуваних даних для лікарів.

 

Щоб у майбутньому надавати якісні медичні послуги, саме час замислитися, де купити в офіційного дистриб'ютора апаратів КТ належне оснащення. Інноваційний КТ апарат від ТОВ  "Інмед Україна"  допоможе вашим спеціалістам проводити якісне та своєчасне діагностування хвороб, а отже, надавати ефективне лікування та зберігати тисячі життів.

 

Як правило, ціни на комп'ютерні томографи вказують на те, наскільки вони безпечні та точні в роботі. Тому не варто шукати найнижчої ціни на кт сканер, а замість цього краще звернути увагу на якісні показники.

 

Існує багато різного обладнання для обстеження на предмет патологій, але більшість прагне в першу чергу купити кт сканер. Він має безліч переваг у порівнянні з іншими технологіями:

  • надійність рентгенівської трубки;
  • зменшена залежність між сигналом і шумом;
  • великий обсяг анатомічного охоплення;
  • висока якість вихідних даних;
  • ефективність рентгенівської трубки;
  • швидка та водночас точна процедура сканування.

 

Кожна конфігурація такого технічного оснащення підпорядковується новітнім технологіям штучного інтелекту AICE і комфортному інтерфейсу для користувачів. В тому числі, впроваджений алгоритм FIRST, завдяки якому рівень опромінення пацієнта знижений до 82,4%! Це блискучий результат у порівнянні зі світовими досягненнями в цьому напрямі.

 

Окремої уваги гідна технологія PUREVISION, що дозволяє знизити обсяг світловіддачі на 40%. Застосування рентгенівських променів при цьому демонструють високу продуктивність. Це означає, що більше немає потреби обирати між ефективною та безпечною для пацієнта дозою КТ. Вона вже знижена за адаптивною ітерацією AIDR 3D. А за допомоги багатоступінчастого аналізу на засобах візуалізації зменшений рівень шуму.

 

Саме тому ціни на кт посідають далеко не головне місце при виборі медичного обладнання. А саме інноваційність і відповідність потребам сучасної медицини. Хоча з іншого боку вартість кт сканеру прямо вказує на його ефективність, тож із такої точки зору на неї можна орієнтуватися.

 

Найбільш адекватну вартість пропонує офіційний дистриб'ютор апаратів КТ — ТОВ "Інмед Україна". У нас ви можете обрати оригінальне обладнання від компанії Canon Medical Systems, унікальне в своєму роді. Обладнання не має аналогів у світі та користується попитом у 140 країнах Європи та за її межами! Бо їх представники медичної галузі розуміють: купити комп'ютерні томографи такого рівня — означає забезпечити максимальну віддачу своїм пацієнтам. А це головне.