Комп'ютерний томограф Canon Medical Systems Aquilion ONE™ / GENESIS Edition

Під замовлення

Стан: новий

Виробник: Canon Medical Systems (Японія)

Гарантія: 12 місяців

Сервісний супровід: гарантійний та післягарантійний

 

 Умови оплати

  • безготівковий розрахунок

 

 Доставка

згідно умов договору постачання

Загальна інформація
Загальна інформація

Aquilion ONE™ / GENESIS Edition  виходить за межі еволюції динамічного КТ. Інтенсивні клінічно орієнтовані дослідження  та технологічні досягнення призвели до створення системи КТ з найвищою в галузі роздільною здатністю та зниженою дозою опромінення

 

Технічні характеристики:

- Детектор - 320 рядків × 0.5 мм

- Volume Scan - 160 мм 

- Wide Volume Scan – 160 мм 

- Dynamic Volume Scan – 160 мм

- Кількість зрізів – мах 640

- Апертура гентрі – 78 см. 

- Товщина зрізу – 0,5 мм. 

- Вантажність столу – 300 кг. 

- Кут нахилу гентрі  +- 30°

Відео 


СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ЗНИЖЕННЯ ДОЗИ ТА ПОКРАЩЕННЯ ЯКОСТІ ЗОБРАЖЕННЯ:

 

AiCE  - це глибока нейронна мережа, що здатна навчатися, зчитувати отримані сирі дані та порівнювати їх з мільйонами референтних значень, застосовувати їх для швидкої реконструкції  та  забезпечувати неперевершену якість зображення. Метою AiCE - є реконструкція ідеального зображення при низькій дозі опромінення пацієнта.

 

Адаптивне ітеративне зниження дози (AIDR 3D Enhanced) призводить до зменшення променевого навантаження на 75% і зниження рівня шуму на 50%.

 

SureExposure 3D (Real EC) - модуляція сили струму на трубці (в 3D режимі) за попередньо отриманим сканограмам у двох проекціях призводить до зменшення променевого навантаження на 40%,

QDS - зменшення шуму квантів — призводить до зменшення променевого навантаження на 50%

 

Active collimation - відкриття і закриття шторок коліматора під час старту та кінця спірального сканування призводить до зменшення променевого навантаження на 20%.

 

Sure kV - Автоматизована техніка для кращого дослідження пацієнтів та якості зображення.

Інтегрований і простий у використанні контроль введення контрасту та дози опромінення

Автоматизований вибір кВ в залежності від розміру пацієнта, параметрів SUREExposure та клінічних завдань

 


ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ

Технологія coneXact™

 

Унікальна технологія coneXact дозволяє подвоювати число зрізів даних з одного ряду детектора. Таким чином  на базі 80-рядного детектора отримуються 160 зрізів. Це підвищує роздільну здатність без збільшення дози.

Видалення артефактів від металу – стандартно для всіх досліджень

 

SEMAR™ (Single Energy Metal Artifact Reduction) – технологія зниження артефактів від металу з одним енергетичним рівнем є новітнім доповненням до набору адаптивних діагностичних технологій.

Цей складний алгоритм дозволяє практично виключити металеві артефакти, поліпшуючи візуалізацію імплантів в кістках і прилеглих м'яких тканинах для безпомилкової і впевненої постановки діагнозу.

На відміну від двохенергетичного сканування, Вам не потрібно заздалегідь планувати дослідження, Ви завжди можете зробити реконструкцію із застосуванням технології SEMAR™ після дослідження пацієнта, при необхідності.

Технологія детектора PUREViSION покращує світловіддачу на 40%, що дозволяє більш ефективно використовувати фотони. 80-рядний детектор має повністю ізотропний елемент детектора, що забезпечує отримання зрізів товщиною всього 0,5 мм.

Нова технологія PUREViSION Optics забезпечує значне покращення ефективності зображення від генерації фотонів до детектування. Оптимізований спектр променя у поєднанні з більш ефективним детектором забезпечує кращий баланс між якістю зображення та дозою. Фільтри, що формують особливу форму променів, забезпечують оптимізований спектр рентгенівського випромінювання та більш однорідний розподіл по пацієнту, що покращує детектування досліджень з низькою контрастністю на 20%.

Area finder

 

З функцією Area finder, ми можемо позиціювати пацієнта без сканограми та без руху стола. Позиціюючі лазери допомагають позначти потрібну зону сканування.

Області застосування:

Ангіографія
Пульмонологія
Онкологія
Кардіологія
Неврологія
Скелетно-м'язова система
Ангіографія

Режим сканування – SURESubtraction

 

Унікальний режим субтракційного сканування автоматично синхронізує збір даних і параметри реконструкції для пре- і постконтрастного сканування.

Техніка КТ субтракції потребує безконтрастне (натив) зображення - «маску» для субтракції, зібрану за допомогою низькодозового сканування та контрастне дослідження.

В результаті ми отримуємо ідеальне зображення судин без кісткових структур, кальцинатів або стентів.

Пульмонологія
Онкологія
Кардіологія
Неврологія
Скелетно-м'язова система