Комбінована ретинальна камера CX-1

 Під замовлення

 

Стан: новий

Виробник: Canon Inc. (Японія)

Гарантія: 12 місяців

Сервісний супровід: гарантійний та післягарантійний

 

 Умови оплати

  • безготівковий рахунок

 

 Доставка

  • згідно умов договору постачання

 

Загальна інформація
Основні характеристики
Фото
Загальна інформація

CX-1 це повнофункціональна мідріатична та немідріатична ретинальна камера. Окрім повноколірної фотографії, ретинальна камера CX-1 обладнана високоякісними оптичними фільтрами для флуоресцентної ангіографії, безчервоної, кобальт, стандартної та фундус автофлуоресцентної фотографії.


CX-1 можна змінити на немідріатичну камеру простим натисканням кнопки. Немідріатичний режим застосовується для пацієнтів без розширення зіниць у випадках перевірки на глаукому. Перевагою в обстеженні дітей та фото чутливих пацієнтів буде неінвазивне обстеження у інфрачервоному світлі. Всі режими фотографії можна застосовувати в мідріатичному та немідріатичному режимах. Це забезпечує виняткову універсальність та дає можливість проводити діагностику, скринінг та моніторинг багатьох очних хвороб.

 

НАЙВИЩА ЯКІСТЬ ЗОБРАЖЕНЬ
Надзвичайна оптика Canon та потужна 32 Мега піксельна цифрова  камера працюють для формування зображення найвищої якості. Функція Opacity suppression («Зменшення непрозорості») зменшує ефект від катаракти та інших очних помутнінь.


МІДРІАТИЧНИЙ РЕЖИМ
Обстеження за допомогою видошукача у видимому світлі. 


НЕМІДРІАТИЧНИЙ РЕЖИМ
Обстеження за допомогою екрана EOS камери у інфрачервоному світлі.

5 РЕЖИМІВ ФОТОГРАФІЇ
Ретинальна камера CX-1 забезпечує наступні режими зйомки: кольоровий, фотографія у безчервоному світлі, фотографія з кобальтовим (синім) фільтром, флуоресцентна ангіографія та автофлуоресценція (FAF). Фокусування CX-1 та спостереження проводиться за допомогою видошукача та з екрану EOS камери.

ОБЛАДНАННЯ ФУНКЦІЄЮ НАХИЛУ
Для роботи навкруги перешкод у центрі (катаракти, крововиливів) та зображення периферії сітківки для створення великих мозаїчних зображень без зусиль.


АВТОМАТИЧНО ОПТИМИЗОВАНИЙ ДІАПАЗОН СПАЛАХУ
CX-1 має автоматично оптимізований діапазон спалаху, регульований до різних режимів фотографування та налаштувань ISO. Це допоможе Вам автоматично встановити одну з 168 можливих налаштувань спалаху.


ПОТУЖНА 24 МЕГАПІКСЕЛЬНА ЦИФРОВА КАМЕРА
Технологія цифрових камер Canon EOS з оновленими можливостями обробки зображень, ексклюзивно адаптована до ретинальних камер Canon, що забезпечують оптимальні зображення сітківки. Перевагою є також те, що корпус камери можна легко замінити у випадку оновлення моделі або для потреб у сервісі.


ПОВНА ІНТЕГРОВАНІСТЬ
Камера EOS повністю інтегрована з функціями ретинальної камери та не тільки проводить захват зображень сітківки у найкращий якості, але й функціонує у режимі спостереження у Інфрачервоному світлі. Має РК-монітор та датчик автоматичної експозиції для управління спалахом у реальному часі. Комбінація цих функцій посприяла компактності та легкий вазі ретинальної камери.


ПРОСТЕ ОНОВЛЕННЯ
Корпус цифрової камери можна просто від’єднати та замінити у випадку оновлення моделі  або для сервісного обслуговування.

 

Кольорове зображення

FAF зображення відображає патологію, яку неможливо побачити на кольоровому зображенні.

FAF (ФУНДУС АВТОФЛУОРЕСЦЕНЦІЯ)
FAF зображення для діагностики хвороб сітківки є відповідно новою діагностичною технікою, що надає більше інформації про здоров’я пігментного епітелію сітківки. Доведено, що FAF корисно застосовувати для раннього виявлення вікової макулярної дегенерації (AMD), однієї з основних причин порушення зору. Останні дослідження показують, що зображення FAF можуть також допомогти при діагностиці різноманітних інших хвороб і, навіть, при виявленні внутрішньоочних пухлин.

Основні характеристики
Фото