Магнітно-резонансний томограф Canon Medical Systems Vantage Fortian

 Під замовлення

Стан: новий

Виробник: Canon Medical Systems (Японія)

Гарантія: 12 місяців

Сервісний супровід: гарантійний та післягарантійний

 

 Умови оплати

 • безготівковий розрахунок

 

 Доставка

 • згідно умов договору постачання
Загальна інформація
Фото
Загальна інформація

Vantage Fortian — це система, якій можна довіряти, щоб забезпечити потужну та надійну клінічну підтримку, безпечний і гарантовано позитивний досвід пацієнта та надійну щоденну роботу МРТ.

 

Ключові особливості:

 • Тунель системи відкритого типу з діаметром 71 см
 • Сучасний ультракороткий магніт, що генерує магнітне поле з найкращими показниками однорідності для зони огляду 50 см, що найчастіше використовується у повсякденній клінічній практиці
 • Найбільше поле огляду на ринку дозволяє сканувати будь-яких пацієнтів без втрати діагностичної інформації в периферійних зонах (55х55х50 см)
 • Технологія Pianissimo Σ забезпечує унікальний досвід та комфорт пацієнта завдяки найтихішому скануванню, що мають МРТ-системи на Світовому ринку
 • Технологія Zero Boil-Off - нульове випаровування гелію, дозволяє суттєво збільшити рентабельність Вашого МРТ-кабінету в порівнянні з МРТ-системами зі старою технологією охолодження магніту
 • Функція обстеження всього тіла пацієнта без перемикання котушок та перекладання пацієнта
 • Технології PUREGradient та Saturn від Canon Medical Systems  забезпечують стабільний градієнтний сигнал та високу якість візуалізації
 • Оптимізований ECO-режим зменшення Ваших витрат завдяки мінімальному енергоспоживанню в режимі очікування
 • Мінімальна площа для монтажу становить лише 24,7 м2

 

Фото

Відео 

ТЕХНОЛОГІЇ

Pianissimo Σ

Технологія Pianissimo Σ значно знижує рівень акустичних шумів, що робить дослідження більш комфортними для пацієнта. На відміну від програмного придушення шуму, яке працює лише на декількох послідовностях, апаратна технологія Pianissimo працює на кожній послідовності.

 

Шум може стати на заваді обстеженню та бути перешкодою для діагностики деяких пацієнтів. Pianissimo дозволяє навіть найчутливішим пацієнтам отримати приємний досвід від сканування.

Підтримувати чистоту ще ніколи не було так легко

Зі збільшенням кількості пацієнтів збільшується і час, необхідний для очищення та дезінфекції МРТ-системи. Нове глянсове покриття дозволяє легше та швидше очищати поверхні системи, що економить час між процедурами, дозволяючи швидко переходити до наступного пацієнта.

 

Інтегровані котушки Atlas SPEEDER

Система автоматично визначає підключені котушки і вмикає елементи котушок, що розташовані біля центру магнітного поля для забезпечення найвищого співвідношення сигнал/шум. Це дозволяє економити час обстеження, а також отримувати зображення високої роздільної здатності.

 

Інтерфейс оператора на планшеті для підвищення продуктивності

Після першого контакту з пацієнтом, оператор через мобільний планшет віддалено підтверджує та об’єднує інформацію про пацієнта з інформацією на консолі. Зведіть до мінімуму кроки, керуючи процесом налаштування з планшету,  мінімізуючипотребу в повторному скануванні завдяки точному плануванню протоколу.

Консоль оператора

 

Система Vantage Orian відрізняється унікальним у галузі інтерфейсом користувача повністю на базі піктограм. За допомогою миші оператор просто вказує команди: це дозволяє легко управляти системою і забезпечує оптимальну продуктивність.

ForeSee View

Попередній перегляд в реальному часі планування зрізів дозволяє оператору МРТ більш точно планувати складні проекції і, відповідно, підвищувати точність сканування і зменшувати кількість повторних сканувань.

 

EasyTech+ (Auto Scan Assist): простіше, якісніше, швидше

Технології автоматичної розмітки зони сканування були створені на базі техніки розпізнавання образів та машинного навчання. Головна мета такого програмного забезпечення – зменшити можливу помилку оператора та мінімізувати загальний час сканування без втрати якості діагностики.

Auto Scan Assist використовує варіативність і допомагає покращити робочий процес завдяки автоматичному плануванню зрізів для обстеження нервової системи, всього хребта, серця, колінного суглоба, печінки та передміхурової залози, стандартизуючи та спрощуючи робочий процес.

 

Exsper – прискорення сканування з допомогою унікальної технології паралельного сканування

Exsper — це унікальна техніка прискорення паралельного сканування зображень, що дозволяє зменшити час  збору даних для широкого діапазону послідовностей. Вона збільшує роздільну здатність, одночасно зменшуючи ймовірність  виникнення артефактів накладення.

Compressed SPEEDER

 

Compressed SPEEDER – це технологія прискорення дослідження, що дозволяє проводити швидку діагностику, але не втрачати забагато деталей зображення, як при використанні інших методів прискорення збору даних. Працює для будь-яких типів досліджень та послідовностей.

AiCE

Удосконалена інтелектуальна система Clear-IQ Engine (AiCE) — це перша в світі технологія реконструкції нейронної мережи на базі глибокого навчання для МРТ. Створення приголомшливих МР-зображень із винятковою деталізацією та рівнем шуму, який очікуєте від зображення отриманих на МРТ-систем з потужністю магнітного поля 3Т на системі 1,5Т.

 

Зменшіть артефакти МРТ-зображень за допомогою RDC DWI* 

RDC DWI (дифузійно-зважена візуалізація з корекцією артефактів при зворотному кодуванні) призначена для зменшення спотворень у напрямку фазового кодування через неоднорідність магнітного поля B0 або вихровий струм у послідовності DWI.

 

* візуалізація доступна лише для Vantage Fortian

 

Клінічні зображення: 

 • Дослідження головного мозку
 • Дослідження спини
 • Дослідження печінки
 • Дослідження коліна