Оптико-когерентний томограф XEPHILIO OCT-S1

  Під замовлення

Стан: новий

Виробник: Canon Inc. (Японія)

Гарантія: 12 місяців

Сервісний супровід: гарантійний та післягарантійний

 Умови оплати

  • безготівковий розрахунок

 

 Доставка

  • згідно умов договору постачання

 

Загальна інформація
Основні характеристики
Фото
Загальна інформація

Оптико-когерентний томограф з технологією частотно-модульованого джерела XEPHILIO OCT-S1

 

Canon Xephilio OCT-S1 представляє революційну технологію частотно-модульованого джерела, що дозволяє знімати широкополосні зображення до 23 мм за одне сканування.

 

Xephilio OCT-S1 забезпечує прекрасне проникнення крізь щільні структури та створення неперевершених томографічних зображень.

Програмне забезпечення Intelligent Denoise пропонує нову якість зображень OCTA в одному скануванні зі зниженням шумів та високою деталізацією протягом декількох секунд.

 

ШВИДКІСТЬ СКАНУВАННЯ
100 000 A- сканів за секунду у поєднанні з довжиною хвилі 1 060 нм забезпечують ультрашвидку частотно-модульовану технологію максимально збільшуючи кількість даних за коротший час. Скануюче світло – невидиме пацієнту, тому зменшується кількість артефактів від впливу руху очей.

23 mm широкопольне

OКT зовраження в В-режимі

31 x 27 mm

OКTA мозаїчне зображення

Широке ОКT мозаїчне зображення

за технологією "en-face"

ГЛИБИНА СКАНУВАННЯ

Глибина сканування з технологією частотно-модульованого джерела від Canon дозволяє краще проникнення при катаракті, крововиливах та через кровоносні судини та склеру й з легкістю чітко візуалізувати глибокі шари ока – сітківку та хоріоідею за одне сканування. Ще одна перевага Xephilio OCT-S1 - це можливість чітко відтворити зображення скловидного тіла та судинної оболонки (хоріоідеї) в одне сканування, без необхідності витрачати час на сканування скловидного тіла та хоріоідеї окремо.

 

ШИРИНА СКАНУВАННЯ

Частотно-модульоване джерело Xephilio OCT-S1 дозволяє отримати широкопольне ОКТ зображення 23 x 20 мм, що може бути дуже корисним для спостереження за товщиною сітківкі при відшаруванні сітківки або пігментного ретиніту. Мозаїчне зображення дозволить створити неймовірне широкопольне ОКТ зображення 31 x 27 мм.

 

Основні характеристики
Фото