Комп'ютерний томограф Canon Medical Systems Aquilion LB Next Generation

Під замовлення

Стан: новий

Виробник: Canon Medical Systems (Японія)

Гарантія: 12 місяців

Сервісний супровід: гарантійний та післягарантійний

 

 Умови оплати

 • безготівковий розрахунок

 

 Доставка

 • згідно умов договору постачання
Загальна інформація
Комплектація КТ для РТ-планування
Фото
Загальна інформація

Aquilion LB Next Generation— система з широкою апертурою гентрі та розширеним полем огляду для вирішення задач променевої терапії.

 

Система Aquilion LB Next Generation, яка забезпечує чудову якість зображень при будь-яких діагностичних процедурах і дослідженнях, пов’язаних з онкологією, представляє собою кращий комп’ютерний томограф з широким полем огляду. Система володіє полем огляду 70 см та апертурою гентрі 90 см, чим покращує анатомічне охоплення діагностичних зображень і веде до оптимізації діагностики та терапії.

 

Унікальна конструкція системи Aquilion LB Next Generation дозволяє уникнути незручностей при плануванні променевої терапії. Щоб забезпечити професійний підхід в сфері онкології, компанія Canon Medical Systems створила універсальне рішення для спеціалістів променевої терапії. Система підтримує підключення всього можливого приладдя та опцій, а також може бути замовлена в конфігурації зі спеціальними поверхнями для променевої терапії, на котрих можуть встановлюватися різноманітні засоби позиціювання.

 

Характеристики системи:

 • Детектор – PUREViSION
 • ·Кількість зрізів - 32 зрізи по 0,5 мм
 • Швидкість ротації – 0,5 сек
 • Вантажопідйомність столу – 300 кг
 • Діапазон сканування  - 200 см
 • Найбільша апертура гентрі в галузі – 90 см, що спрощує позиціонування пацієнтів при плануванні радіотерапії (надалі - РТ-планування)
 • Найбільше поле огляду 70 / 90* см серед КТ-систем для РТ- планування
 • Потужний генератор 72 кВт та висока теплоємність трубки 7,5 МТО
 • Сучасна система проспективної та ретроспективної синхронізації з диханням (Varian, Anzai)*
 • Система планування променевої терапії*

 

*опція

Комплектація КТ для РТ-планування
Фото

ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ

SEMAR™ (Single Energy Metal Artifact Reduction) – технологія зниження артефактів від металу з одним енергетичним рівнем є новітнім доповненням до набору адаптивних діагностичних технологій.

 

Цей складний алгоритм дозволяє практично виключити металеві артефакти, поліпшуючи візуалізацію імплантів в кістках і прилеглих м'яких тканинах для безпомилкової і впевненої постановки діагнозу.

 

На відміну від двохенергетичного сканування, Вам не потрібно заздалегідь планувати дослідження, Ви завжди можете зробити реконструкцію із застосуванням технології SEMAR™ після дослідження пацієнта, при необхідності.

Технологія детектора PUREViSION покращує світловіддачу на 40%, що дозволяє більш ефективно використовувати фотони. 80-рядний детектор має повністю ізотропний елемент детектора, що забезпечує отримання зрізів товщиною всього 0,5 мм.

 

Нова технологія PUREViSION Optics забезпечує значне покращення ефективності зображення від генерації фотонів до детектування. Оптимізований спектр променя у поєднанні з більш ефективним детектором забезпечує кращий баланс між якістю зображення та дозою.

 

Фільтри, що формують особливу форму променів, забезпечують оптимізований спектр рентгенівського випромінювання та більш однорідний розподіл по пацієнту, що покращує детектування досліджень з низькою контрастністю на 20%.