Рентгенівське обладнання

Canon Medical Systems

Рентгенівська система Ultimax-i

Рентгенівська система RADREX


Плоскі детектори (FPD)

Вибрати та купити рентгенівські апарати доводиться кожному медичному закладу, щоб надавати пацієнтам якісне та повноцінне діагностичне обслуговування. Їх цінність полягає в користі для всіх галузей медицини. Не купити рентгенівське обладнання просто неможливо, адже воно може знадобитися в надзвичайно широкому спектрі підозр на патології. Така апаратура ще й вкрай практична: результат обстеження візуалізується одразу, без необхідності додаткових сканувань і роздруковувань. А комп’ютер ще й записує в пам’яті кожен знімок.

 

Виникає закономірне питання: де купити рентгенівські апарати сучасної конфігурації, достатньо широкого функціоналу та відповідної сертифікації якості? Вартість офіційний дистриб'ютор рентгенівських апаратів Canon Medical Systems пропонує найреальнішу та найкращу. Чому? Бо вона відповідає рівню інновацій, які надає виробник. Аналогів цій апаратурі не існує в світі. За допомогою неї ви можете максимально контролювати процес обстеження на кожному кроці.

 

Якість відображення стану пацієнта надзвичайно висока. Вона зменшує ризики помилкового діагностування до мінімуму. Це стосується стаціонарних приладів будь-якої конфігурації. Ціни на рентгенівські апарати доступні та відповідні до рівня можливостей, які вони надають.

 

Модель Toshiba від Canon Medical Systems представляє собою сукупність інноваційних, неповторних розробок. Більше того, системи регулярно вдосконалюються для ще більш точної та ефективної роботи медичних працівників у 140 країнах Європи та за її межами. Тисячі лікарів по всьому світу вже багато років довіряють цьому обладнанню і вартість рентгенівських апаратів вважають абсолютно виправданою.

 

Всі системи органів можна побачити в чіткому та контрастному розвороті, їхню структуру, а потім встановити діагноз і призначити своєчасне, дієве лікування. Це стосується медпрацівників багатьох галузей, адже рентген — універсальний інструмент у медичній практиці. До всього цього, слід відзначити й комфортний інтерфейс, і сучасний дизайн кожного апарату. У порівнянні з іншими моделями він набагато приємніший у користуванні для лікарів і пацієнтів.

 

Це точно ваш вибір, якщо ви бажаєте купити рентгенівську апаратуру з підвищеною безпекою — зниженою дозою рентгенівського випромінювання. Це вкрай важливо у рентгенографії, рутинній ангіографії, а також розповсюдженій рентгеноскопії. Всі ці види обстеження можна проводити на одному пристрої в одному кабінеті. Лікар може сміливо проводити необхідну кількість обстежень, не піддаючи ризику свого пацієнта. До того ж, весь робочий процес відбуватиметься швидко та легко. Багато режимів зйомки, велика потужність, багатопрофільність — все це сприятиме інтенсивній та злагодженій роботі медпрацівників.

 

Якщо для закладу характерний великий потік відвідувачів, то найрозумніше буде купити рентгенівське обладнання, оптимізоване для такого випадку. Тут можна дослідити:

  • ангіографічні процедури;
  • гінекологічні та урологічні відхилення;
  • підозри інтервенційної радіології;
  • шлунково-кишковий тракт.

 

"Інмед Україна" готовий до вашого замовлення, щоб надати якісний сервіс із продажу, встановлення та сервісного обслуговування офіційного сертифікованого обладнання компанії Canon Medical Systems. Купити в офіційного дистриб'ютора рентгенівських апаратів — це безпечно, надійно та з гарантією.