В БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС

І В БУДЬ-ЯКОМУ МІСЦІ

Нова мобільна система Xario 200G забезпечує виняткові клінічні характеристики в області рутинних і передових досліджень у самих різних клінічних ситуаціях від візуалізації органів брюшної порожнини до використання в області акушерства та гінекології, від спеціальних кардіологічних досліджень до практики надання медичної допомоги біля ліжка хворого, від огляду скелетно-м’язової системи до судинних обстежень.

Xario 200G поєднує комплексну клінічну роботу з відмінною мобільністю і можливістю працювати без кабелів. Система буде готова до використання всього за 2 секунди, її бездротові периферійні пристрої усувають потребу в кабелях, які ускладнюють процес переміщення системи навколо об’єкта дослідження.

 • 21,5” TFT кольоровий висококонтрастний монітор на рухомій штанзі
 • 8,4” сенсорна панель та повністю програмована панель керування
 • Регулювання висоти та можливість повороту панелі користувача та монітору
 • 3 активних порти для датчиків
 • Габарити (Ш * В * Г): 519 мм * 1 297 мм * 787 мм; та вага 90 кг
 • Споживання електроенергії: середнє - 237 VA
 • Вбудована акумуляторна батарея, розрахована на 2 години безперервної роботи (з можливістю розширення, шляхом встановлення додаткових трьох блоків, які розраховані на 8 годин безперервної роботи).
 • Для виходу з інтелектуального режиму очікування Xario 200G потрібно лише 2 секунди, тож, він завжди готовий до роботи.
 • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс з можливістю адаптивного керування одною рукою
 • Залежна від режиму екранна навігація, що керується за допомогою трекбола. Підказки та коментарі, а також індивідуальні настройки дозволяють адаптувати систему і оптимізувати процес навчання і діагностики.
 • Можливість бездротової роботи системи та периферійних пристроїв.

Підтримка широкої лінійки широкополосних мультифокальних датчиків з частотою до 18 MHz.

Xario 200G пропонує повний спектр інтегрованих рішень – від отримання зображень до якісного та кількісного аналізу, від складання протоколу до архівації – безпосередньо на консолі керування. Xario 200G підтримує такі функції, як Еластографія зсувної хвилі, оцінка трекінгу міокарда та програмний пакет об'ємної візуалізації.

Технології, що включені у базовий блок:

Повністю цифрова робоча станція
CD/DVD дисковод, 5 USB портів, опційна підтримка WiFi
Цифровий відеоінтерфейс HDMI


Блок обробки "сирих" зображень Rаw Data
Режим ВЧ повтору імпульсів (HPRF)
QuickScan
Імпульсна субтракція
Режим тканьової гармоніки

Імпульсно-хвильовий доплерівський режим
Кольорове доплерівське картування
Енергетичний доплерівський режим
Тканинний доплер - оцінка рухливості тканних структур за допомогою допплерівської методики.

Програма ApliPure Plus
Програма Precision Imaging


Трапеційне сканування
Beam - автоматичний режим покращення візуалізації біопсійної голки

Загальна радіологія
Онкологія
Акушерство та гінекологія
Кардіологія, судинні дослідження
Скелетно-м'язова система
Загальна радіологія

Застосовні опції та датчики:

 

 • SMI - Superb Micro-vascular Imaging

Технологiя вiзуалiзацiї мiкроциркуляторного русла (SMI) розширює дiапазон видимого кровотоку до рiвня деталiзацiї та дозволяє побачити низькошвидкiсний кровотiк, що ранiше було неможливо в традицiйних ультразвукових дослiдженнях.

 

 • Компресійна еластографія

Технологія «компресійної еластографії» з функцією збереження вихідних "сирих" даних призначена для локалізації та оцінки жорсткості пальпованих утворень. Кількісно оцінюється різна ступінь жорсткості обраних областей, або ж одержувані зображення кодуються кольором з подальшим кількісним аналізом в відносних величинах.

 

 • Еластографія зсувної хвилі (Shear Wave)

 

Технологія Еластографія зсувної хвилі, розроблена корпорацією Canon Medical, дозволяє отримувати кількісні дані про жорсткість тканин (швидкості поширення «зсувної хвилі») і візуалізувати цю інформацію у вигляді інтелектуальних карт для різних областей клінічного застосування (від досліджень черевної порожнини до дрібних частин плода) в режимі реального часу.

 

 - 

 

 • Програма диференційної тканинної гармоніки

Ексклюзивна технологія диференційної гармоніки (D-THI) забезпечує отримання зображень із неперевершеною просторовою роздільною здатністю і контрастом одночасно із значним збільшенням глибини проникнення.

 

 

 • Технологія покращення динамічного потоку Advanced Dynamic Flow (ADF).

ADF піднімає колірну допплерівську візуалізацію на якісно новий рівень просторової роздільної здатності, дозволяючи відображати найдрібніші судини з неперевершеною точністю і деталізацією

 • Ультразвукові дослідження з контрастним посиленням (CEUS)

Дозволяє оцінити і кількісно визначити динаміку перфузії в різноманітних клінічних умовах, в тому числі під час спеціалізованих досліджень.

 

Онкологія
Акушерство та гінекологія
Кардіологія, судинні дослідження
Скелетно-м'язова система