Категорії новин:

Приклади застосування технології ітераційної корекції руху

Ефективність IMC (Iterative Motion Correction або ітераційна корекція руху) показано на рис. 1. У цьому прикладі волонтер навмисно рухався під час сканування. Добре видно, що артефакт руху добре зменшується при застосуванні IMC.

Рис. 1: Порівняння зображень з артефактами руху до яких застосовано технологію ітеративної корекції руху та зображень без корекції. «A» та «C» показують оригінальні зображення, які мають артефакт, спричинений рухом під час сканування (жовті та червоні стрілки). «B» показує реконструйоване зображення з обробкою IMC (корекція руху твердого тіла), а «D» показує оброблене зображення корекції руху не жорсткого тіла. Застосування IMC демонструє суттєве зменшення артефактів руху.

Як згадувалося раніше, перевагою методу IMC є декартовий збір, у якому традиційно використовуються шаблони вибірки в k-просторі. Це дозволяє проводити звичайну діагностику із цим методом без додаткових ускладнень.

 

IMC також можна використовувати в поєднанні з нейронною мережею глибокого навчання Advanced intelligent Clear-IQ Engine (AiCE). Як показано на рис. 2, завдяки використанню IMC у поєднанні з AiCE, покращення SNR і придушення руху дають змогу надавати більш цінні зображення, і очікується, що такі нові технології покращать якість обстеження та майбутню діагностику у світі радіології після COVID-19.

Рис. 2: Приклад зображення до якого застосовано IMC і AiCE. У порівнянні з оригінальним зображенням (зліва), оброблене зображення (справа) має кращу якість зображення з точки зору SNR і придушення артефактів руху.

Останні новини та події