Категорії новин:

Canon Medical Systems із задоволенням повідомляє про початок продажів НОВИХ – ультразвукових систем Aplio go та Aplio flex.

Презентація Aplio go та Aplio flex має на меті інноваційні зміни на ринку охорони здоров’я, забезпечуючи:

  • компактні
  • маневрені
  • легкі (до 50кг)
  • та технологічно передові експертні ультразвукові системи з сучасним оснащенням, які задовольняють постійно зростаючі потреби практикуючих лікарів. 

Canon Medical розуміє важливість швидкої та безпечної роботи.

 

Дизайн нової панелі керування кольору чорного оніксу для Aplio flex і Aplio go забезпечує ефективне та інтуїтивно зрозуміле управління з моменту встановлення систем.

 

Завдяки цій новій панелі керування усе необхідне знаходиться під рукою користувача, що сприяє простоті використання та продуктивності.

Висока контрастна роздільна здатність і хороша однорідність у будь-якій клінічній області. Ексклюзивна диференціальна тканинна гармонічна візуалізація (D-THI) забезпечує зображення неперевершеної просторової та контрастної роздільної здатності, а також значно покращує проникаючу здатність.

 

Attenuation Imaging (ATI): кількісна оцінка та визначення стадії стеатозу – доступна тепер у системі Aplio flex та забезпечує лікарям точне відображення коефіцієнта ослаблення ультразвукового променя для оцінки кількісного визначення ступеню жирової хвороби печінки. А новий графік трендів ATI дозволяє легко відстежувати прогрес лікування і проводити подальше спостереження пацієнта.

В епоху, коли штучний інтелект бездоганно інтегрований у різні аспекти надання медичної допомоги, розробники систем Canon Medical добре розуміють, що для того, щоб забезпечити виконання необхідних досліджень та вимірювань за мінімальний час, необхідно впроваджувати в ультразвукових системах додатки, які використовують такі технології штучного інтелекту, як deep learning (самонавчання).

Наприклад, Auto IMT може автоматично відстежувати товщину комплексу інтими-медіа (IMT) сонної артерії в будь-якій області за більш короткий час, ніж це було реалізовано в системах минулих поколінь. Подібним чином, унікальний розрахунок Auto EF (Автоматична Фракція Викиду)  із GLS (Global Longitudinal Strain) було розроблено з використанням технології алгоритму AI. Завдяки оновленому штучному інтелекту на базі технології Altivity, нового сміливого підходу компанії до інновацій, Canon Medical впроваджує інтелектуальні технології для досягнення абсолютно нового рівня якості, розуміння та цінності на всьому шляху діагностики.

Aplio go, і Aplio flex оснащені інноваційною технологією ApliGate, яка покращує комунікацію між лікарями. Незалежно від того, чи працюєте ви у великому університеті чи місцевій лікарні, у приватній клініці чи навіть за межами лікарні, цей інструмент для віддаленого обміну зображеннями дозволить вам напряму спілкуватися з колегами-професіоналами чи фахівцями Canon Medical. Ви можете отримати пораду, поділитися відкриттями та брати участь у онлайн-конференції з експертами та колегами.

 

Новий дизайн датчиків C-серії із додатковими Smart Mark (розмітками на датчиках): легкі, гнучкі кабелі, які забезпечують ергономіку та комфорт лікаря.

  • Мінімальне споживання електроенергії, що дуже важливо для нашого сьогодення
  • Можливість додаткового встановлення акумуляторної батареї (автономна робота 30хв) із режимом StandBy протягом 12 годин
  • Eco-friendly дизайн

 

Вже незабаром ми покажемо та розповімо детально про кожну модель. 

Останні новини та події