Категорії новин:

Візуалізація гематоми з SEMAR (приклад дослідження)

 

 

 

“SEMAR дуже надзвичайно знижує артефакти від металу, що дозволяє більш точно візуалізувати імпланти та навколишні тканини. Патологію, яка розташована в безпосередньо поряд з металом  тепер можна легко відрізнити від артефакту, що раніше було важко зробити.”

Професор д-р Ханс-Бйорн Гель

Керівник Інституту діагностичної радіології

Лікарня Білефельд, Німеччина

 

Історія пацієнта

73-річний чоловік скаржився на постійний біль у правій паховій ділянці після заміни кульшового суглоба 3 місяці тому. Пацієнта направили на комп’ютерну томографію черевної порожнини та малого тазу після того, як інші методи візуалізації, включаючи звичайний рентген та ультразвукове дослідження, не змогли визначити причину болю.

 

Результати

 

 

Післяопераційну гематому було виявленно в правій області паху (стрілка) і було краще видно на зображеннях реконструкції Single Energy Metal Artifact Reduction (SEMAR). Інші сусідні структури, такі як простата, краще візуалізуються на реконструкції SEMAR.

 

Технологія

Наш інноваційний алгоритм SEMAR використовує складну техніку реконструкції для видалення артефактів, спричинених металом, і покращує візуалізацію імплантату, кістки та прилеглих м’яких тканин для чіткішої та впевненішої діагностики. Оскільки металеві імплантати більше не повинні бути перешкодою для рутинної діагностики, SEMAR є стандартною функцією всіх комп’ютерних томографів Aquilion.

 

Алгоритм SEMAR

 

Збір даних

Модель КТ: Aquilion Lightning SP

Режим сканування: Спіральний

Колімація: 0.5 мм x 80

Експозиція: 120 кВ, SUREExposure

Швидкість ротації: 0.5 сек.

Зниження дози: AIDR 3D Enhanced

CTDI: 11.4 mGy

DLP: 534.1 mGy∙cm

Ефективна доза: 8.01 mSv

k-factor:0.015*2

 

 

Висновок

Реконструкція з SEMAR дозволяє знизити артефакти від металу, що дозволяє діагностувати патологію, що не візуалізується під час звичайної КТ-реконструкції.

 

Останні новини та події