Категорії новин:

Доступна діагностика - це Alphenix Core

Нова система від Canon Medical є базовою у своєму роді. Її надійність підкріплюється надзвичайно потужним рівнем візуалізації. Завдяки Alphenix Core ви матимете змогу проводити якісні інтервенційні процедури, із можливістю постійно покращувати рівень діагностики. Зумовлено це можливістю розширювати її конфігурації.

 

Перевагами системи можна вважати:

- прискорення рутинних процедур;

- зручна у повсякденному використанні;

- компактні розміри;

- оптимальна ціна.

 

Новий рівень візуалізації

Для закладів, що прагнуть досягти більшого за менших витрат, найкращим вибором стане ангіограф Alphenix Core. Ця система повністю відповідає сучасним вимогам до проведення інтервенційних процедур із можливістю розширення конфігурації в майбутньому.

 

Вигідне рішення

Ідеальна для рутинних процедур, прискорює робочий процес

Компактна однопроекційна система за прийнятних фінансових інвестицій та матеріально-технічних витрат.

 

Технології, що включені у базову конфігурацію:

- Збір даних: до 60 кадрів в секунду;

- Цифрова субтракційна ангіографія (DSA);

- Режим роботи Roadmap;

- Запис скопії/графії в пам’ять системи;

- Вбудований CD/DVD-рекордер для архівації зображень на компакт-диски у форматі DICOM разом з програмою перегляду;

- Робота у форматі DICOM (DICOM PRINT, STORAGE, STORAGE COMMITMENT, Q&R, MWM та MPPS);

- Режим дослідження кінцівок (Dynamic Trace) передбачає рух деки столу за напрямком поширення контрастної речовини по периферичних судинах в режимі рентгенографії;

- Режим Live Zoom надає можливість збільшувати область інтересу без підвищення дози.

- Вбудований дозиметр для вимірювання та відображення накопиченої дози та потужності дози під час випромінювання (можливе створення спеціалізованого звіту про дозу DICOM RDSR).

 

Інтервенційна ангіографічна система Alphenix Core має безліч гнучких конфігурацій, в залежності від потреб вашого відділення:

 

1. Вибір розміру детектора:

Для інтервенційних ангіографічних систем Alphenix доступні на вибір плоскі детектори різного розміру відповідно до потреб охоплення зони інтересу.

2. Технології контролю та зменшення дози:

- Режим Spot Fluoro передбачає асиметричну, сфокусовану на проблемній ділянці колімацію з одночасним відображенням оточуючої області та збереженням дози до 70%.

- Dose Tracking System (DTS) – Система стеження за дозою обраховує та відображає в реальному часі дозу на шкіру, отриману пацієнтом. У разі досягнення попередньо заданого критичного рівня дози така система попередження допомагає лікарям уникнути ризику променевого ураження шкіри за рахунок зміни проекції, SID, частоти кадрів.

3. Численні програми для кількісного аналізу зображень, програми для покращення візуалізації стентів, програми для аналізу дозового навантаження, функції отримання, аналізу та накладання 3D-зображень, програми для оцінки перфузії судин та широкі можливості постробробки – прокриють усі, навіть найвибагливіші потреби.

Останні новини та події