Категорії новин:

Доступний штучний інтелект в комп’ютерній томографії від Secondlife Canon Medical Systems

SecondLife пропонує Вашій увазі універсальну потужну 160-зрізову КТ-систему Aquilion Prime SP 2020 року випуску в комплекті з технологією штучного інтелекту AiCE (Advanced intelligent Clear-IQ Engine).

 

Система в наявності.

Строки постачання – від 2-х тижнів.

Умови оплати – за домовленістю.

Заводська гарантія – 12 місяців.

Монтаж та введення в експлуатацію – впродовж одного тижня після поставки (за умови готовності приміщення та наявності ліцензії ДІЯР у Замовника).


Переваги, які Ви отримаєте, придбавши відновлений за заводською програмою 160-зрізовий комп’ютерний томограф Aquilion Prime SP 2020 року випуску з технологією штучного інтелекту:

  • Ексклюзивні на українському ринку послуги для Ваших пацієнтів, що базуються на технології нейронних мереж глибинного машинного  навчання AiCE (Advanced intelligent Clear-IQ Engine)

 

  • Безпрецедентно висока роздільна здатність зображень при суттєво нижчій дозі опромінення пацієнта у рутинних та спеціалізованих дослідженнях*

 

  • НОВА надійна рентгенівська трубка:

o   Теплоємність аноду 7,5 МТО

o   Максимальна швидкість охолодження 1,386 МТО/хвилину

o   Дуже великий термін експлуатації без зупинок на охолодження трубки під час сканування

o   Ще більший строк служби трубки завдяки використанню технології реконструкції AiCE в усіх дослідженнях, яка мінімізує параметри експозиції рентгенівського випромінювання, а відповідно і навантаження на трубку та її знос

 

  • Генератор потужністю 72 кВт додає гнучкості у виборі сили току, що дозволяє краще підібрати оптимальні параметри для сканування пацієнтів будь-якої статури.

 

  • Впевненість у результатах діагностики та безпеці пацієнтів, яка є неоціненною у педіатрії та при дослідженні онкохворих

 

  • Висока якість кардіологічних досліджень завдяки проспективній та ретроспективній ЕКГ-синхронізації, які частиною комплекту поставки разом з ЕКГ-монітором

 

  • Висока пропускна здатність пацієнтів завдяки наявності другої консолі КТ, що дозволяє паралельно робити обробку отриманих даних разом з проведенням дослідження наступного пацієнта

 

Для суттєвого розширення спектру надання діагностичних послуг Вашим закладом даний комп’ютерний томограф бажано укомплектувати новою робочою станцією лікаря з новітнім програмним забезпеченням Vitrea MT для комп’ютерної томографії.

 

За спеціальною ціною** разом з даним КТ Ви можете придбати робочу станцію Vitrea MT з пакетом експертних кардіологічних опцій для автоматичного аналізу коронарних судин та їх уражень (оцінка складу бляшок, ступеню кальцифікації), а також для проведення функціонального аналізу серця.

 

Secondlife, як завжди, забезпечує високу надійність обладнання Canon Medical, вигідними умовами розтермінування та гарантією, і з системою Aquilion Prime SP  2020 року випуску Ваш заклад зможе отримати передовий комп’ютерний томограф за доступною ціною.

 

* порівняно з дослідженнями без використання технології реконструкції зі штучним інтелектом AiCE

** під спеціальною ціною мається на увазі придбання робочої станції Vitrea MT разом з пакетом програм для експертних кардіологічних досліджень зі знижкою 20%. Знижка на робочу станцію застосовується тільки за умови придбання робочої станції разом з КТ.

 

Останні новини та події