Категорії новин:

European Congress of Radiology 2024 | 28 лютого – 3 березня 2024 р., Відень, Австрія

Canon Medical привносить значні інновації в ECR 2024

 

Приєднуйтесь до нас на ECR 2024

 

Якщо ви плануєте відвідати ECR 2024 і хочете відкрити для себе передові освітні ресурси, що охоплюють новітні методи візуалізації, економічно ефективні методи постійного навчання персоналу або додаткові матеріали для покращення вашої офіційної медичної підготовки, не шукайте далі. Ви потрапили в потрібне місце: Canon Medical Academy.

Протягом п’ятиденного заходу ви матимете можливість взяти участь у живих семінарах, демонстраціях і презентаціях, організованих всесвітньо відомими експертами з радіології за підтримки Canon Medical Academy. За допомогою освіти ми постійно вдосконалюємося та впроваджуємо інноваційні рішення для підтримки медичних працівників у їхній місії покращення здоров’я та благополуччя пацієнтів у всьому світі.

Також запрошуємо Вас відвідати наш стенд на виставці. Дозвольте нам продемонструвати, як ми можемо збільшити цінність і допомогти вам у наданні оптимальних можливостей охорони здоров’я для пацієнтів завдяки безкомпромісній продуктивності, комфорту та функціям безпеки.

 

Мобільні рішення для візуалізації

Дізнайтеся, чи може мобільне рішення для візуалізації стати рішенням для вас, вашої лікарні та, що найважливіше, ваших пацієнтів. Приходьте та подивіться на приклад індивідуальних та гнучких рішень, які ми пропонуємо. Дозвольте нам показати вам, як ми допомагаємо забезпечити продовження медичної допомоги в складні та вимогливі періоди часу. Наша вантажівка, знову розташована на першому місці на рівні входу до виставки, буде відкрита для відвідування, коли вам буде зручно.

 

Стенд на виставці

На нашому стенді на виставці ми продемонструємо кілька значущих інновацій для європейського ринку медичної візуалізації. Усі рішення надають пріоритет робочому процесу, комфорту пацієнта та мають гнучкість, універсальність і витонченість, щоб відповідати складним вимогам і високим стандартам сучасного середовища медичної візуалізації. Залишайтеся з нами, щоб дізнатися про портфоліо, яке ми представимо на ECR 2024!

 

Canon Medical Academy

На ECR наш спеціалізований освітній напрямок під назвою Canon Medical Academy Europe долає розрив між клінічною досконалістю та освітою. Усі учасники заходу можуть отримати доступ до академії протягом 5 днів заходу. Академія організовує живі семінари, демонстрації та презентації під керівництвом провідних світових експертів у радіології з темами, які відповідають вашим щоденним викликам. Залишайтеся з нами для отримання додаткової інформації.

 

Промисловий симпозіум

Продовжте свою освітню подорож із нашим симпозіумом, можливим завдяки Canon Medical Academy. У п’ятницю, 1 березня, ми організовуємо обідній симпозіум. Більше деталей буде розкрито найближчим часом.

 

Сесії презентацій наукових досліджень

Під час ECR члени ESR, які зареєстровані на ECR, можуть стежити за презентаційними сесіями наукових досліджень. Багато з цих сесій містять наукові докази технології Canon Medical. 

 

Місце проведення

Austria Center Vienna
Bruno-Kreisky-Platz 1
1220 Vienna

 

Години роботи

28 лютого, 10:00 - 17:00
29 лютого, 10:00 - 17:00
1 березня, 10:00 - 17:00
2 березня, 10:00 - 17:00
3 березня, 10:00 - 17:00

Останні новини та події