Категорії новин:

ОКТА сканування ока - ідентифікатор серцевих хвороб

Сучасні системи штучного інтелекту аналізують сканування очей, зроблене під час візиту до офтальмолога, і ідентифікують пацієнтів із високим ризиком серцевого нападу. Зміни в крихітних кровоносних судинах сітківки є показниками ширшого судинного захворювання, включаючи проблеми з серцем.

 

У дослідженні Університету Лідса (University of Leeds, Велика Британія) використовувалися методи глибокого навчання (deep learning), щоб навчити систему штучного інтелекту автоматично читати скани сітківки ока та ідентифікувати тих людей, у яких протягом наступного року ймовірно станеться серцевий напад. Результати досліджень дослідники опублікували у журналі «Nature Machine Intelligence» у статті «Передбачення інфаркту за допомогою сканування сітківки ока та надання мінімальної особистої інформації», де вказують, що система штучного інтелекту має точність до 80% і може використовуватися як направлення для поглибленого обстеження серцево-судинної системи для раннього виявлення серцевих хвороб та початку превентивного лікування.

Система штучного інтелекту є чудовим інструментом для розгадування складних закономірностей, які існують у природі.

 

Про дослідження на тему зв’язку  параметрів мікросудинної сітки ока та схильності до розвитку захворювань серцево-судинної системи Ви можете передивитись запис вебінару Canon Medical за посиланням - https://youtu.be/q4gDeFh5r_4.

 

Cardiovascular Disease - New insights | Eye Care/MRI/CT

    - How Eye Exams Help Heart Disease Detection - Prof. Patrick De Boever

 

Останні новини та події