Категорії новин:

Пересувне МРТ – довгостроковий вклад

Компанія Canon Medical нещодавно встановила в Європі першу пересувну МРТ-систему. Систему, яка включає МРТ Vantage Fortian, замовив приватний медичний заклад у Норвегії. Це дозволить клініці почати пропонувати такі необхідні послуги МРТ.

 

Новий пересувний МРТ Vantage Fortian доступний у відділі мобільних рішень для діагностики Canon Medical Systems Europe.

«Відновлені та мобільні рішення Canon Medical System Europe поєднують у собі унікальний набір навичок і можливостей, і в цьому новаторському випадку ще більше розширили свій досвід, тісно співпрацюючи з командою МРТ Canon Medical, щоб створити першу пересувну МРТ», сказав Йохан Вохтелоо, директор Refurbished & Mobile Imaging Solutions. «Наша вузькоспеціалізована філія надає клієнтам нові високоякісні варіанти, які відповідають їхнім унікальним і різноманітним завданням».

 

Scanin — це невеликий приватний діагностичний центр, розташований у місті Арендал на півдні Норвегії. Він був заснований у 2022 році Роном Аструпом, генеральним директором, для надання діагностичних послуг. Він заснував Stoa Physikalske Senter 18 років тому, установу, яка надає т ерапевтичні послуги з фізичної терапії, в тому числі опорно-рухового апарату, для пацієнтів у прилеглих регіонах.

 

«Я відкрив цей новий центр фізичної терапії відразу після того, як закінчив навчання на фізіотерапевта майже 20 років тому. Я працював з багатьма норвезькими спортсменами, починаючи зі звичайних, і аж до елітного рівня, включаючи найкращу команду Норвегії з велоспорту та футбольні та гандбольні команди першого дивізіону», — сказав Рон. «Зараз у нас працює 10 фізіотерапевтів, рентгенолог і масажист, ми спеціалізуємося на лікуванні проблем опорно-рухового апарату. Вісім років тому я сам почав робити ультразвукові дослідження, щоб підтримати цю роботу», — продовжив він. «Однак розпочавши роботу, я зрозумів, що нам потрібно більше можливостей. Південна Норвегія досить велика, тому пацієнтам потрібно багато часу, щоб записатися на МРТ, а також поїхати туди. Крім того, я вважав, що МРТ — це те, що ми можемо зробити тут краще».

Scanin розширюється завдяки будівництву нового центру площею 2000 м2, який будується поряд із існуючою будівлею.

 

«Будівництво нашого нового закладу займе від двох до трьох років, але я хотів, щоб наші можливості МРТ були запущені швидше», — сказав Рон. «Canon Medical Systems Europe і Tromp Medical (дистриб’ютор Canon Medical Systems у Норвегії) запропонували рішення – пересувне МРТ. Я дуже радий, тому що це вирішує проблему, і нам не потрібно думати про всі деталі при встановленні апарату. Ми відносні новачки в МРТ, і підготовка та оснащення апарату було тим, про що нам довелося думати менше».

 

Рішення включає в себе нову МРТ-систему Vantage Fortian з інноваційними рішеннями для робочого процесу, покращеними діагностичними зображеннями та технологією прискореного сканування, яка розміщена в повністю обладнаному контейнері з можливістю переміщення.

 

«Це був перший раз, коли ми отримали запит на встановлення МРТ-системи у пересувному пристрої», — зазначив Марк Херфст, керівник проекту Canon Medical Systems Europe. «Кожен переносний пристрій розроблено спеціально для кінцевого користувача та спеціально для певного регіону. Навколишнє середовище може мати серйозний вплив на якість зображення в МРТ. Пересувний пристрій для Норвегії був обладнаний підігрівом підлоги, опаленням для захисту водопровідних труб, конденсаційних ліній і кондиціонером типу Artic, щоб уникнути замерзання конденсатора. Щоб уникнути будь-яких проблем, ми заздалегідь виміряли, чи можливі будь-які збурення в електромагнітному полі, які могли б вплинути на роботу МРТ пізніше».

 

«Крім того, разом зі Scanin ми також визначилися з конкретними параметрами, такими як відсутність кабіни для переодягання, великий стіл, напрямок виходу квенч-труби, зовнішній дизайн і кольорова схема інтер’єру», – додав Марк.

«Будівництво нової будівлі триватиме від двох до трьох років, але я хотів, щоб діагностика на МРТ була запущена швидше, і компанія Canon знайшла рішення – пересувне МРТ».

 

Рон Аструп, генеральний директор Scanin, Арендал, Норвегія.

Ретельний монтаж

Установка була встановлена на місці в липні минулого року. Це вимагало ретельного позиціонування через наявність важких кранів і контейнерів у безпосередній близькості від контейнеру з МРТ, які можуть вплинути на магнітне поле. Canon запропонувала дві відповідні позиції для переміщення на місці.

 

«Розташування, вибране замовником, викликало деякі фізичні труднощі, оскільки воно знаходилося на схилі пагорба поблизу скелі, але ми змогли запропонувати будівництво базової рами для пересувного пристрою, щоб забезпечити відповідну структурну підтримку», — сказав Марк.

Пересувна установка, ширина якої становила 4,1 метра, потребувала спеціальної допомоги на дорозі на всьому шляху від виробничого майданчика у Вроцлаві, Польща, до Арендала, Норвегія. З використанням важких такелажних кранів розвантаження агрегату пройшло гладко.

 

Іншою проблемою була електрична відповідність транспортного засобу місцевим нормам, але вся електрична конструкція була виконана відповідно до норвезьких стандартів.

 

Після того, як контейнерний блок було встановлено, МРТ запустили через пару тижнів, і незабаром після цього персонал Scanin пройшов навчання з використання нової системи.

«Відремонтовані та мобільні рішення Canon для обробки зображень поєднують унікальний набір навичок і можливостей, а тепер також пропонують першу пересувну МРТ».

 

Йохан Вохтелоо, директор відділу відновлених і мобільних рішень для обробки зображень

Canon Medical Systems Europe.

«Ми отримали гарний відклик на нові можливості МРТ Vantage Fortian від лікарів у південній частині Норвегії, а також від наших власних рентгенологів, рентгенологів, а також наших пацієнтів», — зауважив Рон».

 

«Я вражений відмінною якістю зображення, яку надає МРТ Vantage Fortian», — сказав Назір Даріз, радіолог у Scanin. «Технологія Advanced intelligent Clear-IQ Engine (AiCE), яка на базі штучних нейронних мереж глибокого навчання дозволяє отримувати зображення без шумів, що особливо корисно, коли потрібні зображення з високою роздільною здатністю або значно прискорювати час сканування та/або обидва одночасно шляхом усунення шуму та відновлення SNR. Це дає мені змогу побачити чіткі деталі анатомічних структур і крихітних аномалій, які раніше нам було важко уявити. Спочатку клініка буде зосереджена на високоякісній візуалізації опорно-рухового апарату, на додачу до нейрообстежень та обстежень хребта».

 

«Мені подобаються процедури автоматизованого сканування, які економлять час», — додала Маріанна Рогнлі, рентген-лаборант Scanin.

 

Підтримка на кожному кроці

«Підтримка Canon Medical Systems була дуже хорошою протягом усього часу, — сказав Рон. «У нашому дослідженні партнера по МРТ, я відразу зміг сказати, що вони зможуть надати нам повний спектр необхідної допомоги. Дуже важливо мати хороші особисті стосунки з постачальником. Я відчував, що компанія Canon хотіла цього так само, як і ми. Ми продовжуємо мати чудову підтримку при використанні системи».

 

«Кожен пересувний пристрій розроблено спеціально для кінцевого користувача та спеціально для певного регіону».

 

Марк Герфст, керівник проекту Canon Medical Systems Europe.

Останні новини та події