Категорії новин:

Пройшла Canon Medical Academy Ukraine у м. Вінниця

В Україні рак передміхурової залози посідає друге місце серед найчастіше діагностованих онкологічних захворювань у чоловіків. В США та Європі рак передміхурової залози займає перше місце. За статистикою майже кожен третій новий випадок раку передміхурової залози виявляється абсолютно випадково. Захворювання прогресує повільно, симптоми з’являються вже на 3-4 стадіях. На 4 стадії пухлина дає метастази в інші органи. Якщо захворювання виявляють на ранніх етапах, то в прогноз результатів лікування сприятливий.

 

27 травня 2023 року у м. Вінниця наша компанія організувала наймасштабніший захід з майстер-класом на тему «Рання діагностика раку передміхурової залози». У 2023 році це перша наша мультимодальна школа Canon Medical Academy Ukraine.

 

Ми запросили лекторів - провідних лікарів УЗ діагностики, радіологів, хірурга, лікаря патолога та молекулярного генетика, щоб обговорити сучасні методи та комплексний підхід ранньої діагностики раку передміхурової залози.

 

Більше ніж для 70 спеціалістів різних спеціальностей лектори презентували доповіді на теми:

1. «Діагностична ефективність ультразвукової діагностики раку передміхурової залози»

Сергієнко Іван Михайлович - лікар УЗД (Медіскан Груп);

2. «Мультипараметрична МРТ передміхурової залози та оцінка її змін за системою PIRADS, аналіз верифікованих кейсів»

Тіторенко Роман Сергійович - головний лікар (Медіскан Груп);

3. «Сучасний погляд на прицільну MRI-US FUSION біопсію передміхурової залози»

Солодовник Олександр Володимирович - лікар УЗД (Медіскан Груп);

4. «Сучасна патоморфологічна діагностика раку простати у біопсійному матеріалі»

Селезньов Олексій Олександрович - лікар-патолог (Медична лабораторія CSD LAB);

5. «Місце HRR-тестування у проблемі раку простати»

Лівшун Софія Сергіївна - молекулярний генетик, спеціаліст з NGS-тестування (Медична лабораторія CSD LAB);

6. «Рак передміхурової залози: надія чи вирок? Погляд хірурга»

Церковнюк Руслан Георгійович - завідувач відділення урології (КНП «ПРЦО ВОР»).

 

Вдячні лекторам за цікаві та інформативні доповіді.

 

Великий інтерес аудиторії був до технології від Canon Medical Systems – прицільної FUSION-біопсії. Smart Fusion дає лікарю змогу побачити ті ділянки, які розташовані у так званій сліпій зоні, що викликають сумніви при обстеженні на тому чи іншому діагностичному обладнанні, а головне — сумістити УЗ-зображення зони інтересу в реальному часі з отриманим раніше зображенням МРТ або КТ цієї ж зони.

 

Smart Fusion відіграє важливу роль при проведенні прицільної біопсії. Завдяки тому, що лікар має змогу точно бачити місце, з якого потрібно взяти біоматеріал, він робить безпомилкову пункцію саме у цю точку. За цього значно зменшується кількість пункцій, необхідних для проведення дослідження, та у переважній більшості випадків зникає потреба у повторних маніпуляціях.

 

Майстер-клас з FUSION-біопсії з використанням фантому передміхурової залози провів Олександр Солодовник. Олександр Володимирович являється сертифікованим ментором з FUSION-біопсії. Відпрацювання методики прицільної FUSION-біопсії  учасники заходу мали можливість на ультразвуковому апараті Canon Medical Systems Aplio i800.

 

Спеціалісти оцінили якість візуалізації та функціонал ультразвукових систем Canon Medical Systems  моделей Aplio a та Aplio i800.

 

Дякуємо всім за участь та до зустрічі на нових заходах!

 

Останні новини та події