Категорії новин:

Пройшла Canon Medical UL School у місті Івано-Франківськ

18 лютого 2023 року у місті Івано-Франківськ провели школу 𝗖𝗮𝗻𝗼𝗻 𝗠𝗲𝗱𝗶𝗰𝗮𝗹 для спеціалістів УЗД.

 

40 спеціалістів ультразвукової діагностики  мали можливість підвищити свій рівень знань в питанні ехокардіографічного періопераційного спостереження пацієнта з ураженням мітрального клапана.

 

Наш лектор Мазур Олександра Анатоліївна - лікар УЗД, кандидат медичних наук, завідувачка відділенням ультразвукової діагностики ДУ «Національний Інститут серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова НАМН України».

 

Олександра Анатоліївна презентувала цікавий матеріал, а саме:

  • Анатомія мітрального клапана очима лікаря УЗ діагностики
  • Мітральний стеноз, класифікація, ультразвукові характеристики патологічних змін
  • Периопераційне ведення пацієнтів з мітральним стенозом.  Особливості спостереження після сучасних хірургічних втручань.
  • Мітральна недостатність. Різниця підходу до ехокардіологічного супроводу пацієнта в залежності від етіології. Критерії оцінки ступеня недостатності – коли - зарано, а коли – запізно?
  • Периопераційне ведення пацієнтів з мітральною недостатністю.  Особливості спостереження після сучасних хірургічних втручань.
  • Використання методики спекл-трекінгу лівого шлуночка в периопераційному супроводі пацієнтів з ураженням мітрального клапана.

 

Практична частина пройшла на ультразвуковому апараті Canon Medical Systems Aplio a-series.

 

Для проведення майстер-класу було запрошено 2 пацієнта з патологіями. Також лектор провела ультразвукове дослідження для учасника заходу.

 

Дякуємо Олександрі Анатоліївні за корисні знання, презентацію відео клінічних випадків ураження мітрального клапана. Це було дуже цікаво!

 

Останні новини та події