Категорії новин:

Сучасні методи діагностики та лікування раку передміхурової залози: найсучасніші рішення для ультразвукової діагностики та біопсії | Безкоштовний вебінар 13 червня о 20:00

Приєднуйтесь до нашого вебінару Canon Medical Academy

 

Рак передміхурової залози (РПЗ) є другим за частотою діагностування онкологічним захворюванням у чоловіків. Рекомендованими методами його виявлення є прицільна FUSION біопсія під контролем ультразвуку.

 

Компанія Canon розробила індивідуальні рішення засновані на якісній візуалізації, у поєднанні з новітньою технологією синхронізації зображень, отриманих на МРТ з УЗД,  для проведення трансректальної та трансперініальної біопсії передміхурової залози.

 

13 червня о 20:00 під час вебінару «Сучасні методи діагностики та лікування раку передміхурової залози: найсучасніші рішення для ультразвукової діагностики та біопсії», організованого Canon Medical Academy, буде представлена техніка МРТ/УЗД FUSION-біопсії, та додаткова технологія мультипараметричного дослідження простати.

 

Зареєструйтесь на вебінар і приєднуйтесь до наших менторів: професора Томаса Фішера, доктора Катрієн Гієраертс та доктора Матіаса Янена, які обговорять найсучасніші рішення для ультразвукової діагностики та біопсії.

 

Програма

  • Вступ | Професор Томас Фішер
  • Трансперінеальна Fusion-біопсія простати під місцевою анестезією | Доктор Катрієн Гієраертс
  • Короткий огляд сучасних рекомендацій та висновків для Prospective Randomized FAST-Trial | Доктор Матіас Яннен
  • Сучасна візуалізація простати та прицільна терапія: Перспективи та початковий досвід | Професор Томас Фішер
  • Питання та відповіді в прямому ефірі

 

Чому варто прийняти участь?

  • Дізнайтеся про цінність МРТ/УЗД FUSION біопсії передміхурової залози.
  • Отримайте практичні поради щодо трансректального та трансперінеального методів
  • Зрозумієте переваги використання передових ультразвукових методик діагностики та лікування раку передміхурової залози
  • Візьміть участь у прямому ефірі та отримайте відповіді на свої запитання

 

Сертифікат

Всі учасники отримають сертифікат про участь у семінарі.

 

* Примітка: повне ім'я, введене під час реєстрації на вебінарі, буде використано для генерації вашого імені у сертифікаті про участь.

 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО СПІКЕРІВ

Модератор та спікер: Професор Томас Фішер, доктор медичних наук, PhD

Радіолог, керівник Міждисциплінарного ультразвукового центру,

Радіологія, виконавчий старший лікар відділення радіології

Медичний факультет Університету Шаріте

Берлін, Німеччина

 

Презентація: Сучасна візуалізація передміхурової залози та прицільна терапія: Перспективи та початковий досвід

 

Рак передміхурової залози є найпоширенішою злоякісною пухлиною у чоловіків, і його захворюваність постійно зростає. Як і у випадку з іншими злоякісними пухлинами, рання та вчасна діагностика підвищує шанси на одужання.

 

Пацієнти, які пройшли органозберігаюче лікування, повинні бути стратифіковані за ступенем ризику на основі локалізації, поширеності та фактичної оцінки раку за шкалою GLISON.

МРТ/УЗД fusion-біопсія в режимі реального часу здатна дати набагато більше інформації про рак передміхурової залози, ніж звичайна трансректальна мультифокальна біопсія. Мета цієї сесії - обговорити сучасні методи мультипараметричної діагностики (mpUS) для МРТ/УЗД fusion-біопсії в повсякденній практиці в порівнянні з трансперініальною МРТ/УЗД FUSION біопсією, яка має високу чутливість (>90%) у виявленні агресивного раку передміхурової залози.

 

Обидві методики корисні для планування органозберігаючих підходів (активне спостереження, вогнищева терапія).

 

Крім того, ми використовуємо SMI, еластографію зсувною хвилею та УЗД з контрастним підсилення для оцінки вогнищевих уражень простати та моніторингу незворотної електропорації.


Спікер: Доктор Катрієн Гієраертс, MD

Радіолог

AZ Sint-Jan Brugge AV

Брюгге, Бельгія            

 

Презентація: Трансректальна fusion-біопсія простати під місцевою анестезією

 

МРТ/УЗД fusion-біопсія з допомогою трансректального методу є рекомендованою процедурою згідно з рекомендаціями Європейської асоціації урологів (EAU).

У нашому відділенні ми розробили швидкий та зручний протокол для цього методу під місцевою анестезією на ультразвуковому апараті Canon Aplio i800.

Було проведено понад 500 процедур біопсії, максимально зручних для пацієнта, та високим відсотком виявлення раку.


Доповідач: Доктор Маттіас Яннен, доктор медичних наук

Урологія, старший ординатор

Університетська лікарня Рехтс дер Ізар, Технічний університет Мюнхена

Мюнхен, Німеччина

 

Презентація: Короткий огляд сучасних рекомендацій та висновків для Prospective Randomized FAST-Trial

 

Сучасні міжнародні рекомендації пропонують подальшу діагностичну оцінку за допомогою біопсії передміхурової залози у чоловіків із підозрілими результатами мультипараметричної МРТ.

З огляду на те, що 5-10% клінічно визначеного РПЗ (визначається як ≥ ISUP 2 РПЗ) може бути пропущено при використанні прицільної біопсії за результатами МРТ, додаткова мультифокальна біопсія з 10-12 базовими проколами все ще рекомендуються та регулярно виконуються всім пацієнтам, які раніше не проходили біопсію.

Поєднання мультифокальної біопсії та прицільної біопсії після МРТ, зазвичай призводить до отримання більше ніж 12 і до 25 проколів, потенційно збільшуючи ризик ускладнень, дискомфорту та перипростатичного фіброзу. Таким чином, стратегії зменшення кількості проколів для біопсії все частіше використовуються і є виправданими.

Останні новини та події