Категорії новин:

Унікальна технологія 𝗖𝗮𝗻𝗼𝗻 𝗠𝗲𝗱𝗶𝗰𝗮𝗹, яка допомагає покращити щоденну рутину та відтворюваність діагностичних МРТ-зображень

Завдяки МРТ лікарі можуть отримати докладну інформацію про стан органів, виявити патології ще на ранніх стадіях. Якщо коротко, то заглянути всередину людського організму. МРТ стає незамінним інструментом для точної діагностики та планування лікування.

 

Унікальні технології для МРТ-систем відкривають нові горизонти у медичній діагностиці. Сучасні МРТ-системи, які пропонує 𝗖𝗮𝗻𝗼𝗻 𝗠𝗲𝗱𝗶𝗰𝗮𝗹 𝗦𝘆𝘀𝘁𝗲𝗺𝘀, оснащені передовими функціями та можливостями, що дозволяють отримувати чіткі та якісні зображення.

 

𝗙𝗼𝗿𝗲𝗦𝗲𝗲 𝗩𝗶𝗲𝘄 один із унікальних та важливих інструментів планування сканування, який використовується для попереднього перегляду запланованих зрізів у реальному часі.

Цей інструмент особливо корисний для анатомічних структур, які важко спланувати, наприклад підшлункової залози, серце та деякі суглоби.

 

Дана технологія не має аналогів, та йде у комплекті з усіма МРТ-системами 𝗖𝗮𝗻𝗼𝗻 𝗠𝗲𝗱𝗶𝗰𝗮l.

Вона допомагає уникати необхідності пересканування, через неправильне планування, що корисне, як лікарям-радіологам, так і пацієнтам.

 

Окрім того, 𝗙𝗼𝗿𝗲𝗦𝗲𝗲 𝗩𝗶𝗲𝘄 також корисна для лікарів, які тільки починають свою роботу на МРТ.

Також ділимося з Вами прикладом планування сканування серця, суглоба та стопи за допомогою 𝗙𝗼𝗿𝗲𝗦𝗲𝗲 𝗩𝗶𝗲𝘄.

Останні новини та події