Категорії новин:

УЗД система нового покоління експертного класу Aplio i900 Prism Edition

Кардіологічна преміальна ультразвукова система Aplio i900 – це найсучасніший програмно-апаратний комплекс прецензійної діагностики, який дозволяє швидко та максимально інформативно проводити як рутинні, так і спеціалізовані дослідження.

Система Aplio i900 дозволяє отримувати інформацію для впевненого прийняття рішень, підвищує точність візуалізації та якість діагностики, виводить дослідження серця та судин на найвищий рівень.

 

Aplio i900 - універсальна ультразвукова система для будь-якої області застосування, в якій представлені різноманітні засоби для забезпечення інтелектуального процесу сканування та автоматизації роботи, що допомагають миттєво отримувати високоякісний результат незалежно від складності пацієнта. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс системи Aplio i900 сприяє спрощенню та прискоренню процесу роботи. Автоматичні налаштування (пресети) забезпечують виконання рутинних діагностичних задач швидше, усі параметри візуалізації постійно знаходяться під контролем оператора.

 

Інтелектуальна технологія динамічного мікрозрізу Dynamic Micro-Slice (iDMS), що використовується в активних матричних датчиках Aplio i900, контролює товщину ультразвукового променю по глибині, щоб створити тонкий промінь з безперервним фокусом від ближнього до дальнього поля. Ця іноваційна технологія дає можливість розкрити більше деталей на всіх глибинах сканування шляхом електронного підвищення різкості найдрібніших фрагментів зображення.

 

Об'ємні секторні матричні датчики дозволяють отримувати високоякісні чотиривимірні зображення з високою частотою кадрів, а мініатюрні розміри трансезофагеальних датчиків роблять дослідження комфортнішим для пацієнта. Набір програмних інструментів для спеціалізованого аналізу дозволяє давати вичерпну анатомічну та функціональну оцінку серцевої діяльності.

 

Як ультразвукова система найвищого рівня, Aplio i900 оснащена найсучаснішими експертними функціями, що дозволяють проводити унікальні дослідження як у спеціалізованій, так і рутинній практиці.

 

Експертна технологія Трекінгу міокарда (Спекл трекінг), реалізована в системі Aplio i900, дозволяє оперативно провести якісну та кількісну оцінку глобальної та регіональної скоротливості міокарда у двовимірному (2D) та тривимірному (3D) режимах. Вона застосовна для оцінки лівого та правого шлуночка та передсердь.

 

Програма Автоматичного вимірювання фракції викиду дозволяє швидко отримати не тільки розрахунки фракції викиду, а й розрахунки повздовжнього стрейну (GLS). Ця корисна функція дуже допомагає в рутинних дослідженнях, особливо в завантажених кардіологічних відділеннях, адже GLS може допомогти виявленню дисфункції ЛШ на початкових стадіях (коли фракція викиду ще не знизилась).

 

Програми 3D аналізу Аортального та Мітрального Клапанів - це інструменти, які забезпечують анатомічну та функціональну оцінку клапанів, проводячи близько 40 вимірювань за 30 секунд, та допомогають лікарю при плануванні інтервенційного втручання, наприклад для операції транскатетерної заміни аортального клапана. Ці дослідження виконуються за допомогою трансезофагеального датчика PEI-512VX, а результати вимірювання виводяться в рапорт у реальному часі.

 

Останні новини та події