Категорії новин:

Відвідали всеукраїнську конференцію «Дніпровські читання. 13 сезон» у м. Дніпро

15 липня 2022 року  наша команда відвідала  щорічну всеукраїнську конференцію «Дніпровські читання. 13 сезон». Захід відбувся в Дніпровському обласному онкологічному диспансері.

 

Основна тема конференції – це мультидисциплінарний підхід до лікування онкологічних захворювань. 13 років поспіль фахівці в онкології збираються для обміну досвіду використання передових технологій у лікуванні пацієнтів з онкологічними хворобами.

 

Захід був наповнений різноманіттям доповідей на теми профілактики та лікування: раку молочної залози, раку легень, раку шлунка, прямої кишки, щитоподібної залози, передміхурової залози, раку нирок, шийки матки та психологічної реабілітації онкохворих.

 

В свою чергу, наші спеціалісти компанії презентували обладнання Canon Medical Systems учасникам конференції, яке може допомогти в точній діагностиці здоров'я онкохворих.

 

Дякуємо генеральному директору КП «ДОКОД» ДОР" Балашовій Ользі Іванівні за теплий прийом, спікерам за цікаві доповіді та учасникам, які завітали на конференцію!

Останні новини та події