Категорії новин:

Безкоштовний вебінар "Діагностика серця плода"

27 серпня о 19:00 пройде безкоштовний вебінар на тему: "Ультразвукова діагностика серця плода.Практичний підхід до діагностики серця плода."

 

Цей унікальний вебінар об’єднує експертів усієї Європи, які спеціалізуються на ультразвуковому дослідженні серця плода і, безумовно, підвищать ваші навички обстеження. Провідні фахівці допоможуть вирішити проблеми, з якими ви стикаєтесь під час огляду серця плода. 

 

Вебінар підвищить вашу впевненість під час виконання щоденного ультразвукового дослідження.

Дізнайтеся у доктора Монік Хаак, професора Джона Сімпсона та доктора Джадер Крус (Dr. Monique Haak, Prof. John Simpson and Dr. Jader Cruz), як вони виявляють аномалії серця плода з 1-го по 3-й триместр!

 

Модератор: професор Джулен Карвальо(Julene Carvalho), Королівська лікарня Бромптон, Лондон, Великобританія
Добре відомий фетальний та дитячий кардіолог, що має понад 20-річний досвід роботи в галузі ультразвуку. Досвідчений лікар тісно співпрацює з акушерами і спеціалістами ультразвукового обстеження в акушерстві, щоб покращити розпізнавання вроджених серцевих захворювань та докладає чимало зусиль для навчання. Її особливий інтерес викликає дослідження серця плода з використанням ультразвуку при вагітності високого ризику на 12 - 13 тижні.

 

Доповідач: доктор Монік Хаак, університетська лікарня LUMC Leiden, Нідерланди

Назва доповіді: «Серце плода: поради та пастки — частина 1».

Анотація. Причини, через які ураження серця не помічають під час аномалії, обговорюються на наочних прикладах. Поразки, що викликають діагностичні труднощі, зокрема, тракти відтоку, будуть представлені порадами щодо оптимальної візуалізації. Останнім часом увага зосереджена на інтеграції 3-х судин + трахеї в практику. Наведемо приклади нормальних та аномальних проявів, пов'язаних із їх клінічною значимістю.

 

Доповідач: професор Джон Сімпсон, Лондонська дитяча лікарня Евеліна, Великобританія

Назва доповіді: «Серце плода: поради та пастки — частина 2».

Анотація. Приклади аномальних проявів 3 судин та трахеї будуть представлені разом з їх клінічною значимістю. Деякі ураження, такі як легеневі венозні відхилення або тонкі аномалії чотирикамерного виду, також можуть бути складними для діагностики. Приклади таких уражень будуть продемонстровані за допомогою експертних вказівок для їх виявлення.

 

Доповідач: д-р Джадер Крус, MAC Лісабон, Португалія
Назва доповіді: «Оцінка серця плода в першому триместрі: як далеко ми можемо бачити?»

Анотація. УЗД першого триместру відіграє важливу роль, і Джадер Крус покаже, що ви вже можете бачити в серці плода, що ви повинні бачити і що ви, можливо, ніколи раніше не бачили.

Отримайте практичні поради та уникайте пасток на прикладах, продемонстрованих для підвищення впевненості у діагностиці.

 

Скористайтеся цією можливістю та прийміть участь у сесії запитань та записів Live Julene Carvalho, щоб отримати потрібні відповіді.

Чекаємо вас на вебінарі. Реєструтесь для участі за посиланням: https://eu.medical.canon/whc-webinar-2020/

 

Останні новини та події