Категорії новин:

Використання камери на стелі для поліпшення якості досліджень

Покращений діагностичний робочий процес  за допомогою рішень на основі AI (штучного інтелекту), основаного на алгоритмі глибинного навчання (Deep Learning), таких як позиціонування за допомогою камери на стелі.

 

Лікарня загального профілю Шига — це основна громадська лікарня на 535 ліжок на південному березі озера Біва в префектурі Сіга. З моменту відкриття в 1970 році лікарня надає сучасну медичну допомогу хворим на рак, серцево-судинні та судинно-мозкові захворювання.

 

У червні 2022 року в лікарні встановили систему МРТ 1,5 Т з глибинним машинним навчанням (Deep Learning Reconstruction або DLR), Vantage Fortian виробництва Canon Medical Systems Corporation. Як частина інноваційного бренду Canon Medical Systems AI Altivity, Vantage Fortian включає технології на основі штучного інтелекту, такі як Advanced intelligent Clear-IQ Engine (AiCE), яка є технологією DLR для адаптивного зменшення шуму в зображеннях, і покращене рішення для оптимізації робочого процесу - Стельова камера.

 

Ми зустрілися з паном Юсуке Чатані, радіологічним технологом у відділенні радіології, щоб обговорити корисність Vantage Fortian у звичайній клінічній практиці.

Позиціонування пацієнта за допомогою камери на стелі

Vantage Fortian включає різноманітні функції для оптимізації діагностичного робочого процесу, включаючи можливість позиціонування пацієнта з використанням стельової камери: камера виробництва Canon на стелі кімнати сканування визначає необхідне розташування поверхневих котушок та переміщує область сканування в ізоцентр магнітну. Монітор на гентрі показує пацієнта на столі, і оператор може виконати налаштування котушки, орієнтуючись на вказівки, які вказують ідеальне розташування котушки.

 

У лікарні загального профілю Шига позиціонування за допомогою камери на стелі було найбільш корисним для обстеження простати за допомогою 16-канальної котушки Flex SPEEDER, її конструкція елементів з високою щільністю дозволяє отримувати зображення з високим SNR із локалізованою чутливістю. Однак ця котушка настільки мала, що навіть якщо існує невелика похибка між цільовою позицією та орієнтирною позицією з лазерним маркуванням - це може призвести до відхилення між областю інтересу та областю локалізованої чутливості котушки під час обстеження невеликих анатомічних областей, таких як простата.

 

До початку використання стельової камери, необхідність змінювати положення пацієнта під час обстеження передміхурової залози залежало від досвіду оператора та фізичних характеристик пацієнта. Однак з використанням стельової камери стало простіше виконувати позиціонування пацієнта та налаштування котушки, оскільки котушку 16ch Flex SPEEDER просто потрібно налаштувати на пацієнтів, орієнтуючись на виявлене положення, яке відображається на моніторі на гентрі.

 

Це призводить до більш точного та послідовного позиціонування під час обстеження простати. Крім того, це рішення для позиціонування запобігає непотрібному зміненню позиції, спричиненому помилками орієнтирів, що залежать від досвіду оператора. Таким чином, робочий процес обстеження було спрощено, дозволяючи медичному персоналу мати достатньо часу, щоб підготувати обстеження наступних пацієнтів.

Останні новини та події