Категорії новин:

Введено в експлуатацію передову МРТ-систему Canon Medical Vantage Elan!

𝗩𝗮𝗻𝘁𝗮𝗴𝗲 𝗘𝗹𝗮𝗻 – це ідеальний варіант для медичних закладів, адже велике поля огляду та сучасне програмне забезпечення дозволяє отримувати діагностичні зображення високої якості.

 

Введення МРТ в експлуатацію - це складний процес, що відбувається в декілька етапів:

 

  • Планування і підготовка приміщення: перш ніж почати встановлення МРТ, потрібно визначити оптимальне місце для його розташування в медичному закладі. Після цього відбуваються будівельні та підготовчі роботи в приміщенні, наприклад створення пройому для занесення МРТ, зміцнення підлоги, встановлення кліки Фарадея та інші необхідні роботи.

 

  • Встановлення і налаштування обладнання: коли приміщення готове, МРТ встановлюється сервісними інженерами офіційного представника Canon Medical в Україні. Після встановлення обладнання виконуються калібрування та тестування системи, щоб переконатися, що вона працює належним чином і відповідає всім стандартам якості та безпеки.

 

  • Навчання персоналу: після налаштування, проводиться навчання медичного персоналу роботі з системою, щоб вони могли використовувати увесь потенціал та можливості нового МРТ.

 

Тепер, завдяки МРТ-системі 𝗖𝗮𝗻𝗼𝗻 𝗠𝗲𝗱𝗶𝗰𝗮𝗹 𝗩𝗮𝗻𝘁𝗮𝗴𝗲 𝗘𝗹𝗮𝗻 з напруженістю магнітного поля 1.5Т, лікарі Виноградівської районної лікарні можуть проводити повний спектр досліджень на МРТ, що значно розширило їх можливості для встановлення точного діагнозу. Це в свою чергу дозволить розробляти оптимальні плани лікування для кожного пацієнта та проводити подальший контроль ходу лікування.

 

Це величезний крок вперед для медичної галузі у регіоні, і ми пишаємося тим, пацієнти отримали доступ до передових технологій у сфері діагностики.

 

Вітаємо всю команду Виноградівської районної лікарні з цим важливим кроком у розвитку медичної установи.


Офіційний сервісний центр 𝗖𝗮𝗻𝗼𝗻 𝗠𝗲𝗱𝗶𝗰𝗮𝗹 в Україні завжди на зв’язку та готовий допомогти. Кваліфікація інженерів підтверджена виробником обладнання. Інженери сервісу проводять діагностику, ремонти будь-якої складності.

 

 0 800 330 660
 service@canonmedical.com.ua


Останні новини та події