Категорії новин:

Завершився перший цикл тематичних уроків «Основи ультразвукового дослідження серця та судин»

Кафедра функціональної діагностики Національного університету охорони здоров'я України імені П.Л. Шупика успішно провела очний цикл тематичних уроків «Основи ультразвукового дослідження серця та судин» у місті Києві.

 

За два тижні, з 15 по 29 березня 2024 року, 13 лікарів із різних куточків України поглибили свої теоретичні знання та опанували нові практичні навички.

 

Програма циклу охопила всі аспекти ультразвукового дослідження серця та судин, включаючи оцінку структури та функції серця, а також ехокардіографічну діагностику та ведення пацієнтів із серцевою недостатністю та іншими захворюваннями.

 

В рамках циклу у співпраці з нашою компанією проведено дводенний відкритий урок, що включав  лекції з основ судинних досліджень, тканинних методик в ехокардіографії, демонстраційні майстер- класи та практичні заняття.

 

Майстер-клас та практичні заняття пройшли на ультразвукових системах 𝗔𝗽𝗹𝗶𝗼 𝗮 та 𝗔𝗽𝗹𝗶𝗼 𝗳𝗹𝗲𝘅. Учасники мали змогу вдосконалити свої навички з використання найсучасніших систем від 𝗖𝗮𝗻𝗼𝗻 𝗠𝗲𝗱𝗶𝗰𝗮𝗹.

 

Вітаємо усіх учасників з успішним завершенням циклу та отриманням сертифікатів про проходження навчального курсу. Бажаємо подальших успіхів у вашій професійній діяльності!

 

Також ми запрошуємо вас долучитися до майбутніх циклів.

Дати проведення циклів у 2024 році: 07.06-21.06 та 18.10-01.11

Куратор циклу - доктор філософії, асистент Євген Новіков. Якщо у вас є питання або бажаєте отримати додаткову інформацію, будь ласка, звертайтеся за наступними контактними даними: doctornovikov@ukr.net, +380954139678.

Останні новини та події