Категорії новин:

Завершився тренінг з діагностики патологічних змін в ділянці голови та шиї

25 та 26 березня у м. Львів пройшов тренінг з оволодінням практичних навичок на тему «Вибрані питання сучасної ехографії в діагностиці патологічних змін в ділянці голови та шиї».

 

Це авторський курс Кучер Аскольда. Аскольд Романович – кандидат медичних наук, доцент кафедри променевої діагностики ФПДО Львівського Національного медичного університету ім. Данила Галицького, засновник та головний лікар клініки «УЛЬТРАМЕД» (м. Львів), стаж роботи – більше 30 років.

 

Лектор Кучер Аскольд – досвідчений фахівець УЗ діагностики та презентував учасникам заходу цікавий матеріал на наступні теми:

  • основні поняття та принципи ультрасонографії ділянки голови та шиї. Стандартні доступи для обстеження структур голови та шиї.
  • ультразвукові критерії оцінки лімфатичних вузлів та їх характеристики. Лімфатичні колектори ділянки голови та шиї.
  • ехосеміотика доброякісних та злоякісних аденопатій в ділянці голови та шиї. Особливості протікання лімфаденопатій у дітей та підлітків.
  • ультрасонографія об’ємних процесів в ділянці голови та шиї
  • синдромна ультразвукова діагностика захворювань великих слинних залоз.

 

Лектор продемонстрував методику  обстеження ділянки голови та шиї. Відпрацювання методики обстеження учасники тренінгу мали можливість на ультразвуковому апараті Canon Medical Systems. Аскольд Романович акцентує увагу на високу якість та деталізацію в сірій шкалі, та високу інформативність при оцінці васкуляризації з використанням SMI.

 

Навчання проходило на базі клініки «Ультрамед». Дякуємо медичній студії «Ультрамед» за чудову організацію заходу.

 

Останні новини та події