Категорії новин:

3D візуалізація очних структур

В оптичній когерентній томографії моделювання тривимірної копії ділянки сканування допомагає отримати уявлення про форму, розмір, структуру та надає лікарю можливість наочно продемонструвати пацієнту ділянку сканування, адже це не тільки інформативна але й дуже красива візуалізація.

 

В системах ОКТ Canon ця допоміжна технологія обробки зображення пропонує декілька режимів - об’ємний у псевдокольорах, об’ємний чорно-білий та щільний. В кожному режимі можливо переглядати окремі шари сітківки, змінювати проекції перегляду.

3D color coded Xephilio OCT A1

3D solid Xephilio OCT A1

3D Xephilio OCT-S1

3D візуалізація ОКТА  забезпечує детальне пошарове об’ємне  зображення кровоносних судин сітківки.

PAR OFF

PAR ON

Артефакти проекції у окремому шарі сітківки від накладання впливу циркуляції в інших шарах сітківки можуть впливати на правильність діагностики, тому видалення артефактів проекції (PAR- projection artifact removal) важливо. Алгоритм оснований на використанні даних 3D, для видалення артефактів проекції без впливу на клінічно важливу інформацію.

 

У клінічних умовах при дослідженні ока методами  ОКТ та ОКТА візуалізують ділянки переднього та заднього відрізків ока та  периферичні ділянки сітківки (Xephilio OCT S1) й відповідно відскановані зони дослідження моделюються в 3D.

 

Сучасні дослідження очних структур у позаклінічних умовах використовують візуалізацію 3D для відображення найскладніших деталей людської сітківки за допомогою протоколу ClearEye (що розроблений в Hôpital national des Quinze-Vingts та Institut de la Vision) і можливостей світлової мікроскопії (зображено в Wyss Center for Bio and Neuroengineering). Подивуйтеся складній судинній мережі сітківки, включаючи витончені судинні петлі біля ora serrata, представлені в приголомшливій чіткості. Це дослідження більше, ніж просто візуально захоплююче – воно втілює суть наукового проекту: дослідження конкретних явищ, від окремих клітин до всього органу.

Останні новини та події