Категорії новин:

Безкоштовний вебінар| Нейровізуалізація за допомогою транскраніальної допплерівської візуалізації

26 жовтня, 20:00

 

БЕЗКОШТОВНИЙ ВЕБІНАР. Нейровізуалізація за допомогою транскраніальної допплерівської візуалізації

 

Транскраніальна дуплексна сонографія з кольоровим кодуванням (TCCD) і TCS/TCD (транскраніальна сонографія в B-режимі) не є першими діагностичними інструментами, які обирають для аналізу внутрішньочерепних судин при гострому інсульті або ранній діагностиці хвороби Паркінсона (ХП). Однак цей неінвазивний спосіб візуалізації з високою роздільною здатністю є кращим методом для спостереження за судинними патологіями, доступу до церебральної гемодинаміки та візуалізації чорної субстанції.

 

Цей вебінар зосереджений на скануванні в реальному часі, де вам покажуть, як відносно легко можна розпочати транскраніальну дуплексну сонографію судин і структур головного мозку, що супроводжується лекцією про клінічні основи.

 

У цьому вебінарі беруть участь три висококваліфікованих невролога:

- Транскраніальне ультразвукове дослідження при хворобі Паркінсона – як легко почати, Prof. Uwe Walter

- Я ніколи не думав, що внутрішньочерепні артерії можна відобразити настільки реально» TCCS у найкращому вигляді, José Manuel Valdueza

- Модератор: Prof. Stephan Joachim Schreiber

 

Мета:

- Зрозуміти можливості транскраніального УЗД паренхіми головного мозку

- Зрозуміти можливості транскраніального УЗД внутрішньочерепних судин

- Щоб зібрати хитрощі та поради, як отримати хороші результати

- Беріть участь у запитаннях і відповідях у прямому ефірі, вивчайте свій досвід з іншими та дізнайтеся, як ці нові методи можуть оптимізувати вашу практику.

 

Модератор: професор Стефан Йоахім Шрайбер, доктор медичних наук (Prof. Stephan Joachim Schreiber, MD, PhD), Невролог

Oberhavel Kliniken GmbH

Hennigsdorf, Germany

 

Професор доктор Штефан Йоахім Шрайбер є висококваліфікованим неврологом і керівником відділення неврології в Oberhavel Kliniken GmbH в Геннігсдорфі, Німеччина. Як професор, він відіграє важливу роль у навчанні та наставництві майбутніх медичних професіоналів, передаючи свої широкі знання та скеровуючи наступне покоління неврологів. Внесок професора Шрайбера виходить за межі клінічної практики, оскільки він активно бере участь у дослідженнях, де інтереси охоплюють інсульт, мультимодальне ультразвукове дослідження головного мозку та невідкладну неврологічну допомогу. Він є професором неврології на медичному факультеті Шаріте в Берліні та старшим інструктором Німецького товариства ультразвуку в медицині. Маючи вражаючий список публікацій у 120 статей та H-Index 30, професор Шрайбер є поважною фігурою в цій галузі.


Доповідач: проф. Уве Вальтер, доктор медичних наук (Prof. Uwe Walter, MD, PhD), Невролог

Rostock University Medical Center

Rostock, Germany

 

Професор Уве Вальтер є неврологом і директором нейросонологічної лабораторії та дослідницької групи на кафедрі неврології Університету Ростока з 1999 року. Він є автором понад 200 рецензованих статей і кількох підручників, а також виступає викладачем ультразвукового дослідження головного мозку, судин мозку, нерви і м'язи при нейродегенеративних і рухових розладах. Його науковий внесок сприяв застосуванню транскраніального ультразвуку для діагностики хвороби Паркінсона та пов’язаних з нею захворювань і встановив контроль положення електродів глибокої стимуляції мозку за допомогою ультразвуку. Він працює в комітетах Німецького товариства ультразвуку в медицині (DEGUM), Європейського товариства нейросонології та церебральної гемодинаміки (ESNCH) і Дослідницької групи нейросонології Всесвітньої федерації неврології (NSRG-WFN). Він є головним редактором Ultraschall in der Medizin / European Journal of Ultrasound.

 

Транскраніальне УЗД при хворобі Паркінсона – як легко почати

 

Транскраніальна сонографія в В-режимі (TCS) — це неінвазивний метод нейровізуалізації, який дозволяє отримати зображення глибоких структур мозку з високою роздільною здатністю, особливо чорної субстанції та базальних гангліїв. У рекомендаціях Європейських неврологічних товариств (EAN, MDS-ES) Транскраніальне дослідження чорної субстанції включено як біомаркер для ранньої діагностики хвороби Паркінсона (ХП). Для розрізнення Хвороби Паркінсона проти атипових і вторинних паркінсонічних синдромів рекомендується доплерографія чорної субстанції, лентикулярного ядра та третього шлуночка. Елегантним новим застосуванням TCS є інтра- та післяопераційна локалізація електродів глибокої стимуляції мозку. На цьому вебінарі показано принципи використання транскраніальної допплерографії при порушеннях руху, а також надано поради щодо того, як легко розпочати використання TCS.

 


Доповідач: проф. Хосе Мануель Вальдуеза, доктор медичних наук, доктор філософії, Невролог

Segeberger Kliniken

Бад-Зегеберг, Німеччина

 

Професор Вальдуеза, доктор медичних наук, є відомим експертом і директором Центру неврології та інсультного відділення, відділення неврологічної інтенсивної терапії та неврологічної реабілітації в клініці Segeberger Kliniken у Бад-Зегеберзі, Німеччина. Упродовж своєї видатної кар’єри професор Вальдуеза провів новаторські дослідження різноманітних неврологічних розладів. Його дослідження, які опублікували понад 100 публікацій у престижних медичних журналах, заглиблюються в такі теми, як ультразвукове дослідження інсульту, церебрального венозного та синусового тромбозу, пухлин головного мозку та мігрені. Його новаторські відкриття були представлені як на національних, так і на міжнародних конференціях, сприяючи співпраці та обміну знаннями з шановними колегами з усього світу. Як професор, він наставляє початківців неврологів і є автором відомої книги «Нейросонологія та нейровізуалізація інсульту».

 

«Я ніколи не думав, що внутрішньочерепні артерії можна відобразити настільки реально» TCCS у найкращому вигляді.

 

Пульсує не тільки серце, але й мозок і його артерії. Транскраніальна дуплексна сонографія з кольоровим кодуванням (TCCS) є очевидним вибором, щоб помилуватися цими вражаючими судинами та, порівняно з рентгенологічним зображенням, отримати інший погляд на мозковий кровообіг. TCCS не є першим вибором для аналізу внутрішньочерепних судин при гострому інсульті, однак, найпізніше після цього, це кращий метод для спостереження за судинними патологіями та оцінки церебральної гемодинаміки. На цьому вебінарі ви будете стежити за мною за допомогою транстемпорального підходу, коли ми шукатимемо середню, передню та задню мозкові артерії, а також внутрішньочерепні сегменти внутрішньої сонної артерії. Потім ми використовуємо транснухальний доступ для оцінки внутрішньочерепних сегментів хребетної артерії та базилярної артерії. Ви будете вражені тим, як легко можна візуалізувати мережу головних церебральних артерій за допомогою TCCS.

 


Останні новини та події