Категорії новин:

Функціональні рішення ImagingRite в ангіографії від Canon Medical Systems

Сьогодні ми раді анонсувати серію публікацій на тему інтервенційної кардіології “ImagingRite”

В них ми розповімо про найсучасніші технології 2D та 3D візуалізації, доступні на інтервенційних ангіографічних системах від Canon Medical Systems.

 

ImagingRite - повний набір інструментів візуалізації, яким можуть комплектуватись сучасні ангіографічні системи Alphenix та навіть системи попереднього покоління Infinix. Він був розроблений, щоб допомогти клініцистам оптимізувати робочий процес та покращити якість візуалізації під час інтервенційних процедур.

 

Інтервенційні кардіологічні процедури можуть стати справжнім випробуванням через складність серцевої анатомії,  патології, тонких судин, руху серця та необхідної точності у лікуванні. Завдяки технології ImagingRite Canon Medical Systems забезпечує оптимальну якість зображення при зменшеній дозі. Це передове програмне забезпечення допомагає клініцистам у плануванні, візуалізації, навігації, лікуванні та контролю за процедурою.

 

Розширені програми ImagingRite від Canon Medical Systems надають клініцистам інструменти, які є необхідними під час складних інтервенційних процедур, включаючи ангіопластику, атеректомію, вальвулопластику та транскатетерне розміщення клапана.

 

Долучайтесь до нас, та знайомтесь з сучасними рішеннями, що допомагають лікарям у повсякденній практиці!

 

Останні новини та події