Категорії новин:

MSK вебінар

Професор Карло Мартінолі є співавтором "УЗД опорно-рухового апарату". Карло Мартінолі є доцентом кафедри радіології та доцентом кафедри радіології в Університеті Генуї. 


Він опублікував понад 200 наукових статей у міжнародних медичних журналах та провів понад 1000 запрошених лекцій на міжнародних курсах або конгресах.


Він є нині головою освітнього комітету “Європейське товариство рентгенології кістково-м’язової системи(ESSR)” та член Ради освітнього комітету Європейського радіологічного товариства(ESR) з питань кістково-м’язової радіології.


У 2012 році Карло Мартінолі заснував Міжнародне товариство периферичної нейрофізіологічної візуалізації (ISPNI), багатопрофільна організація, яка прагне розвивати глобальну освіту та дослідження в області візуалізації периферичних нервів.


Карло Мартінолі розробив систему раннього виявлення артропатії гемофілії за допомогою ультразвукової системи (система HEAD-US). Ультразвукова система, що надає допомогу для скринінгу синовіальних суглобів у хворих на гемофілію. В даний час глобальний стандарт для виявлення субклінічної гемофілії та впливати на варіанти лікування.


Він є членом робочої групи з питань візуалізації Міжнародної дослідницької групи з профілактики (IPSG) з гемофільної артропатії.
 

Останні новини та події