Категорії новин:

Мультимодальна діагностика від Canon Medical в області ветеринарії – думка лікарів (частина 2)

Швидке та надійне МРТ приносить користь неврології

Приблизно 50% пацієнтів, які звертаються до неврологічного відділення лікарні, потребують МРТ. Багато з них майже відразу або принаймні протягом 24-48 годин.

 

«Для мене, як для невролога, мати можливість цілодобового використання сучасного обладнання для проведення МРТ-досліджень, такого як Vantage Elan, і можливості інтерпретації зображень у багатьох випадках у режимі реального часу, є величезною перевагою для роботи всієї неврологічної служби, оскільки ми можемо прийняти найкраще терапевтичне рішення в найкоротші терміни для кожного пацієнта», зауважив Пабло Аменгуал, лікар-невролог лікарні.

 

Основні можливості КТ у травматологічній допомозі

Ветеринарним травматологам часто потрібна КТ для оптимального догляду за пацієнтами.

«КТ діагностика дозволяє ставити конкретні діагнози, наприклад, у разі дисплазії ліктя та плеча», — сказав Педро Годіньо, хірург-ортопед і травматолог. «У сфері хірургії м’яких тканин обстеження за допомогою апарату Aquilion Lightning дозволяють нам вирішити, чи потрібно проводити хірургічне втручання пацієнту, який тип техніки ми будемо використовувати та яким може бути прогноз. Наприклад, у разі новоутворень черевної чи грудної клітки або в інших порожнинах залежно від їхнього розширення та проникнення в прилеглі області».

 

Надання інтенсивної терапії

Ультразвукове дослідження черевної порожнини та грудної клітки, а також ехокардіографія, або в якості дослідження FAST, або як розширений діагностичний тест, є важливими для інтенсивної терапії в лікарні.

 

«Наші пацієнти потребують постійного моніторингу та частих оглядів, щоб оцінити прогресування їхнього стану та дати нам змогу швидко приймати рішення, оскільки вони часто нестабільні», — сказала Глорія Червіньо з відділення інтенсивної терапії. «Наша найсучасніша ультразвукова система Aplio i900 означає, що ми можемо мінімізувати рухи пацієнта та заощадити час».

 

Дослідження захворювань очей

Розвинута діагностика має важливе значення для діагностики багатьох захворювань очей у тварин.

 

«Хоча ультразвук є найбільш широко використовуваним методом у ветеринарній офтальмології, КТ і МРТ надають нам високоякісні 3D-зображення, а також з’ясовують взаємозв’язок між різними структурами та порожнинами», — сказав Фернандо Лагуна з офтальмологічного відділення лікарні. «Комп’ютерна томографія також дає нам можливість керовано проводити біопсію, а також дренувати орбітальні абсцеси.»

 

«Ми використовуємо переваги високої контрастної роздільної здатності МРТ м’яких тканин для діагностики захворювань м’язів, таких як міозит жувальних або екстраокулярних м’язів», – додав Мануель Вільяграса. «Це також дозволяє обстежити зоровий нерв, що уточнює діагноз запальних, інфекційних та пухлинних захворювань».

 

Довгостроковий технологічний партнер

Звичайно, ветеринарна охорона здоров’я розвивається так само швидко, як і охорона здоров’я людини. Не менш важливо, щоб системи візуалізації, які використовуються у ветеринарних закладах охорони здоров’я, були останнього покоління та найвищої якості.

 

«Нещодавно ми відновили співпрацю з Canon Medical як технологічним партнером лікарні, оскільки її обладнання завжди було дуже надійним, але ми також повинні відзначити її технічну службу та комерційний відділ, які завжди швидко реагували на будь-які потреби, що виникали. , беручи до уваги, що ми — цілодобова лікарня, яка має високий попит на проведення діагностики», — сказав доктор Пухол.

 

«Ми впевнені, що зможемо й надалі надавати найкращі послуги нашим ветеринарам, які направляють наших спеціалістів, що є найважливішим для нас, і ми завжди працюємо рука об руку з такими компаніями, як Canon Medical».

 

Останні новини та події