Категорії новин:

Інтервенційна кардіологія. 3D DSA та об’ємна навігація (3D Roadmap)

3D DSA

 

С-дуга обертається навколо пацієнта двічі для протоколів отримання 3D DSA. Перший спін набувається без контрасту, а другий – з введенням контрасту. Дані, отримані під час двох обертань, автоматично віднімаються, видаляючи кістки протягом усього обертання. В результаті реконструйовані об’єми 3D DSA відображають лише контрастну анатомію судин.

 

Дані обертання можна реконструювати за допомогою різних методів обробки, щоб відобразити кістки, тканини, пристрої, а також анатомію судин. У поєднанні з робочою станцією Vitrea декілька ін’єкцій контрасту у судину можна об’єднати разом, щоб допомогти клініцистам окреслити різні судинні аномалії.

 

 

3D Roadmap

 

Флюороскопія в реальному масштабі часу накладається на об’ємні 3D зображення, що були отримані під час ротаційної ангіографії.

 

Об’ємна навігація в режимі реального часу 3DRM на системі Alphenix пов’язує кожен рух С-арки та положення столу з об’єднаним 3D-об’ємом і флюороскопічним зображенням. Незалежно від змін положення стола, відстані джерела зображення (SID), поля зору (FOV) або кута C-дуги, 3D-накладення залишається узгодженим із поточним рентгеноскопічним зображенням.

 

Цим функціоналом можна доповнити вашу ангіографічну систему модельних рядів Alphenix чи Infinix виробництва Canon Medical Systems та Toshiba Medical Systems. За більш детальною інформацією звертайтесь до наших спеціалістів за наступними контактними даними: +38 044 338-00-95,  office@inmedua.com

Останні новини та події