Категорії новин:

Огляд УЗД систем серії Aplio a від SecondLife

На сьогодні на ринку відновленого медичного обладнання представлений широкий вибір УЗД систем, Canon Medical за програмою SecondLife пропонує велику кількість відновлених та вживаних систем  експертного класу. Cеред загальної кількості маємо виділити відновлені системи Aplio a-series, які на ринку відновленого обладнання ексклюзивно представлені саме за програмою SecondLife від Canon.

 

Лінійка представлена моделями Aplio a450, Aplio a550 та Aplio a 550 WHC edition,  що зарекомендували себе у приватних клініках та Медичних закладах України, а саме у сферах педіатрії та жіночого здоров’я.

 

Системи а-серії забезпечують високу чутливість і якість досліджень. Використовуючи найсучасніші цифрові технології в формуванні сигналу, вдосконалена ергономічність та нові алгоритми взаємодії з оператором дозволять забезпечити комфортабельну роботу.

 

Датчики, що підтримують широкий діапазон частот (до 18МГц) та підтримка матричних датчиків,  дозволяє використовувати один датчик для широкого спектру завдань, що дозволить суттєво заощадити на придбанні.

 

Особливістю цієї лінійки є унікальна ергономіка, максимальна ступінь свободи консолі та монітору, що дозволить забезпечити максимальний комфорт не тільки оператору а і пацієнту.

Інтелектуальна панель і програмне забезпечення полегшують роботу і сприяють більш зручному використанню.

 

Системи від SecondLife за рахунок широкого спектру вбудованих у головний модуль додаткових опцій дозволять зберегти ресурси при придбанні обладнання та розширити список запропонованих досліджень в таких медичних направленнях як:

- Загальна радіологія

- Онкологія

- Кардіологія

- Судинні дослідження

- МСК

 

Системи Aplio a 550 WHC edition (Версія Жіноче здоров’я), в базі яких вже наявні такі високотехнологічні  опції як SMI, Luminance, що за підтримки 4D дозволять суттєво розширити функціонал досліджень у педіатрії, акушерстві та гінекології, та вивести їх на якісно новий рівень.

 

З урахування того, що системи а-серії від SecondLife комплектуються новими датчиками та забезпечуються офіційною гарантією від Виробника, системи серії Aplio-а є гарний вибір для усіх типів досліджень ще й за доступною ціною.   

 

Останні новини та події