Категорії новин:

Порівняння вживаного та відновленого обладнання та шляхів його закупівлі

Економічна доцільність або наявні фінансові можливості спонукають до необхідності звернути увагу на придбання вживаного або відновленого обладнання.

 

Вживане обладнання

Вживаним  обладнанням ми вважаємо те, що було у використанні до його придбання.

 

Таке обладнання Ви можете придбати в авторизованого представника виробника або у «сірого» постачальника, тобто такого, який не має стосунків з виробником те не має сервісного центру для його обслуговування.

 

Слід пам’ятати, що цей вибір дуже важливий, адже при придбанні обладнання, яке декілька років було в експлуатації, необхідно залучати технічного спеціаліста для фахової перевірки системи та узгодження процесів інсталяції та налаштування.

Також, у подальшому, під час експлуатації, виникають питання з підтримки обладнання та подальшим сервісним супроводом на весь термін ресурсу.

 

А тому, при співпраці з авторизованим партнером виробника, ви отримуєте весь комплекс послуг та можливість впевнено користуватись апаратом.

 

Сірими вважаються продавці, які постачають обладнання в обхід представників виробника. Ціна на обладнання може бути нижче для покупців, чим вона і приваблює.

 

В такому разі, при виникненні любої технічної проблеми будуть необхідні сервісні послуги, за які також можуть братися «сірі», тобто не сертифіковані інженери. Такі інженери навіть можуть виконати якісь роботи, але не маючи достатніх знань, оригінальних запчастин, можуть призвести до зниження якості обладнання  та скорочення строку його роботи.

      

І тому часто замовники, які не можуть вирішити проблеми самостійно,  змушені звертатися до офіційного сервісу.

 

Відновлене обладнання

Обладнання, яке пройшло процес відновлення на заводі виробника,  має більшу вартість, але його якість підтверджена річною гарантією виробника. Компанія Canon Medical Systems, наприклад,  пропонує свою програму Secondlife, за якою ви можете придбати перевірене обладнання, яке буде підтримуватися офіційним сервісним центром, а також отримати дозволи та ліцензії  необхідні для початку роботи.

 

І якщо порахувати економічну доцільність придбання саме такого обладнання у офіційного дилера, вона може бути вигідною у кінцевому результаті. Окупність обладнання придбаного за програмою Secondlife значно швидше ніж у нового, забезпечення гарантією та сертифікованим сервісом гарантує безпечне та довге використання.   

 

Бажаємо вам успіхів у придбанні якісного обладнання!

 

Останні новини та події