Категорії новин:

Представляємо Aquilion ONE / INSIGHT Edition

Компанія Canon Medical Systems представила Aquilion ONE / INSIGHT Edition на RSNA (Радіологічне товариство Північної Америки) 2023, що відбулося в Чикаго, США, у грудні.
Абсолютно новий КТ преміум-класу розроблено з використанням робочого процесу INSTINX і новітньої технології Deep Learning Reconstruction (DLR). Комп'ютерний томограф спрощує складні сканування, вдосконалює рутинні та значно підвищує інстинктивність керування незалежно від
рівня досвіду чи спеціалізації операторів. З випуском INSIGHT Edition Canon оптимізував дизайн системи та робочий процес, щоб забезпечити швидке, безпечне та ефективне обстеження КТ, зберігаючи потреби пацієнтів на першому місці.

 

«З випуском Aquilion ONE / INSIGHT Edition, Canon продовжує розширювати та посилювати можливості в преміальному секторі КТ», – зауважив Рой Верлан, європейський директор із
КТ Canon Medical Systems Europe. Завдяки першим інсталяціям у двох найкращих європейських закладах охорони здоров’я – Університеті Страсбурга, Франція, та Королівській лікарні Борнмута у Великій Британії – Aquilion ONE / INSIGHT Edition представляє головну інновацію в медичній візуалізації з акцентом на покращення результатів охорони здоров’я та операційну досконалість, — продовжував він.

 

Виняткова продуктивність
Абсолютно новий ланцюг візуалізації Aquilion ONE / INSIGHT Edition включає рентгенівську трубку CoolNovus і детектор PUREINSIGHT розроблений, щоб витримувати надзвичайні сили, що виникають під час надшвидкого обертання гентрі за 0,24 секунди. Рентгенівська трубка Canon CoolNovus розроблена для точної роботи при силі 50 г у поєднанні з видатним розсіюванням тепла та довшим терміном служби трубки, а детектор PUREINSIGHT зменшує електронний шум, що сприяє кращій якості зображення.

 

Поєднання Deep Learning Reconstruction, мінімальної напруги рентгенівської трубки (70 кВ) і максимальної сили струму (1400 мА) дає змогу мінімізувати кількість контрастної речовини, що вводиться під час візуалізації судин.

 

«Aquilion ONE / INSIGHT Edition забезпечує виняткову якість зображення завдяки передовій технології Deep Learning Reconstruction».

 

«Випускаючи Aquilion ONE / INSIGHT Edition, Canon продовжує розширювати та посилювати можливості в преміальному секторі КТ».

 

Рой Верлан, Європейський директор КТ, Canon Medical Systems Europe.

INSTINX 

Крім того, Aquilion ONE / INSIGHT Edition містить INSTINX, цілісне рішення Canon для робочого
процесу, розроблене для покращення кожного аспекту візуалізації – від направлення до діагностики – створює нові стандарти ефективності та послідовності.
Він базується на низці найпередовіших технологій та інновацій Canon і використовує автоматизацію, коли це можливо, щоб зробити роботу легшою, швидшою та більш узгодженою зі
скороченням кроків робочого процесу на 40%.

 

Діаметр гентрі, що сягає 80 см підвищує комфорт пацієнта, а дві вбудовані камери спрощують
позиціонування пацієнта, де анатомічне виявлення на основі штучного інтелекту виконує
автоматичне планування сканування, роблячи кожне обстеження доступним для операторів усіх рівнів. А завдяки новому, легкому в освоєнні, інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу КТ час навчання можна значно скоротити. 

 

Супер роздільна здатність
Після успішного впровадження Advanced intelligent Clear-IQ Engine (AiCE), Precise IQ Engine (PIQE) це наступний крок у реконструкції глибокого навчання, який поєднує надзвичайну просторову роздільну здатність і знижений шум. PIQE показує чіткіші анатомічні деталі в
матриці зображення 1024 для кращого окреслення невеликих анатомічних структур для більш точної діагностики складних патологій, особливо в кардіології, онкології або педіатричної візуалізації зображення 1024 для кращого окреслення невеликих анатомічних структур для більш точної діагностики складних патологій, особливо в кардіологічної, онкологічної або педіатричної візуалізації.

 

Сканування з SilverBeam із кальцинованим вогнищем у правій нижній частці.

Різні реконструкції КTA судин серця чітко демонструють показники шуму і просторову роздільну здатність у реконструкції PIQE 1024.

КТА судин нжніх кінцівок за допомогою реконструкції PIQE 1024 показує численні кальцифікати обох ніг.

Зростаюча сила в КТ
З випуском Aquilion ONE / INSIGHT Edition, Canon продовжує розширювати та посилювати можливості в преміальному секторі КТ.

 

«Ми дуже задоволені реакцією на Aquilion ONE / INSIGHT Edition, за допомогою якого ми пропонуємо вдосконалену версію нашого PIQE DLR, яка ще більше використовує потенціал DLR для підтримки неймовірно високоякісного зображення при низьких дозах, забезпечує рішення, яке значно спрощує та оптимізує робочі процеси комп’ютерної томографії та робить процес сканування більш ефективним для пацієнтів та операторів».

 

Основні характеристики Aquilion ONE / INSIGHT Edition
• INSTINX абсолютно новий досвід роботи
• Апертура гентрі 80 см
• Час обертання гентрі до 0,24 сек
• Нова рентгенівська трубка CoolNovus
• Новий детектор PUREINSIGHT
• Дві вбудовані в гентрі камери позиціонування
• Сенсорні панелі гентрі для позиціонування пацієнта одним дотиком
• Боковий зсув столу (± 85 мм)
• Автоматичне планування сканування з 3D Landmark Scan
• Фільтр SilverBeam
• Автоматичне вивішування протоколів для перегляду
• Реконструкція із штучним інтелектом AiCE
• PIQE для протоколів серця та тіла
• Спектральне зображення зі застосуванням глибокого навчання

Останні новини та події