Категорії новин:

Представляємо нову систему КТ Aquilion Serve

Компанія Canon Medical анонсувала свій новий 80/160-зрізовий комп’ютерний томограф Aquilion Serve. Розроблений для багатопрофільних медичних установ, він забезпечує постійні результати візуалізації, кращу якість зображення, нижчу дозу опромінення та швидшу пропускну здатність, забезпечуючи більше часу для догляду за пацієнтом.

 

Aquilion Serve є ефективним рішенням для всіх рутинних обстежень, включаючи травми. Новий гентрі з апертурою в  80 см має дві прості у використанні сенсорні панелі та вбудовані камери, які підтримують автоматичне позиціонування пацієнта одним дотиком. Він також представляє рішення робочого процесу наступного покоління INSTINX, яке поєднує автоматизацію з підтримкою штучного інтелекту, інноваційним апаратним забезпеченням та інтуїтивно зрозумілим користувацьким досвідом для підтримки швидких, простих і безпечних КТ-обстежень. Новий робочий процес також значно скорочує час навчання операторів.

 

Оновлений план сканування

Нова система представляє перше в галузі 3D-сканування орієнтирів, яке отримується з тією ж дозою, що й традиційна подвійна 2D-сканограма. 3D Landmark Scan надає попередній перегляд набору даних з аксіальної площини повного ді-апазону сканування на додаток до традиційного 2D-виду для планування сканування.

 

Це, у поєднанні з виявлен-ням анатомічних орієнтирів (Anatomical Landmark Detection), може точно ідентифікувати анатомічні структури, необхідні для виконання автоматичного планування сканування для всіх рутинних обстежень. Крім того, діапазон сканування та поле зору можуть бути автоматично встановлені в положення, яке попередньо визначено в протоколі сканування, щоб заощадити час, забезпечуючи при цьому узгоджені результати для всіх клініцистів.

 

Чітке зображення

Для забезпечення якості зобра-ження Advanced intelligent Clear-IQ Engine

 

(AiCE) використовує потужність глибокого навчання, щоб відрізнити сигнал від шуму та надати надзвичайно чіткі, якісні та діагностичні КТ-зображення. Повністю інтегрований у робочий процес, орієнтований на пацієнта, він також значно знижує рівні дози.

 

Нові стандарти ефективності робочого процесу

У рамках нової системи Canon Medical представляє INSTINX, повний робочий процес, перероблений з нуля, щоб встановити нові стандарти ефективності та послідовності. Кожна деталь робочого процесу була ретельно вдосконалена на основі клінічних випробувань у медичних центрах по всьому світу. Тепер кожна операція більш інтуїтивно зрозуміла, і її можна зробити швидше, ніж будь-коли раніше. Ця простота використання сприяє задоволенню від роботи, економії часу та гнучкому розподілу ресурсів.

 

«Aquilion Serve інтелектуально підтримує подорож пацієнта через КТ-обстеження за допомогою технології, яка назавжди змінить спосіб виконання КТ-обстеження», — зауважив Наокі Сугіхара, віце-президент і генеральний менеджер підрозділу КТ-систем корпорації Canon Medical Systems. «Завдяки оптимізованому робочому процесу, який забезпечує стабільні результати швидше, зберігаючи низьку дозу, Aquilion Serve «просто забезпечує».»

Сучасний підхід до планування обстежень

 • Перше в галузі 3D-сканування орієнтирів для точної ідентифікації анатомічних структур.
 • Універсальні можливості для будь-якого типу пацієнта чи обстеження.
 • Низька доза, постійна якість зображення та зменшення контрастності стали можливими завдяки Deep Learning Reconstruction (Advanced Intelligent Clear IQ Engine).
 • Фільтр SilverBeam, фільтр формування променя для вибіркового видалення фотонів низької енергії з поліхроматичного рентгенівського променя, залишаючи енергетичний спектр, оптимізований для висококонтрастних застосувань КТ.

Автоматизований робочий процес

 • Інтегровані вбудовані камери для точного розміщення пацієнта в ізоцентрі.
 • Узгодженість завдяки новому інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу користувача та надійному процесу сканування.
 • Просте планування сканування та просте позиціонування пацієнта.
 • Простий у освоєнні досвід як для експертів з комп’ютерної техніки, так і для новачків.
 • Виявлення анатомічних орієнтирів на основі штучного інтелекту для позиціонування пацієнта та діапазону сканування.

Покращений комфорт пацієнтів

 • Унікальна розширена конструкція апертури гентрі з 80 см забезпечує широкий відкритий простір.
 • Підвищена безпека за допомогою Tech Assist Lateral Slide, функції, яка механічно переміщує пацієнта вгору, вниз, ліворуч або праворуч у правильне положення одним натисканням кнопки.
 • Стандартизований робочий процес, що виключає ризик повторного сканування.
 • Безпека пацієнтів без компромісів завдяки використанню налаштувань сканування під керуванням штучного інтелекту та простих кнопок.

Оптимізована економічна ефективність

 • Створений для економії місця завдяки екологічному дизайну.
 • Забезпечує високу пропускну здатність пацієнтів завдяки стандартизованому робочому процесу.
 • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача, який скорочує час навчання рентгенлаборанта.

Основні характеристики КТ системи Aquilion Serve

ДетекторPUREViSION80 рядів 0.5 мм

 

 

Гентрі

Швидкість ротації0.5 сек.*1 , 0.75 сек.
Апертура80 cм
Глибина гентрі28.8 cм

 

Стіл пацієнта

Навантаження220 / 315 кг.*2
Макс. діапазон сканування150-200 см*2

 

Швидкість реконструкції

Об’ємне сканування5 сек
Спіральне скануванняМакс. 70 к./сек.*1

Реконструкція

Ітеративна реконструкціяAIDR*3 3D Enhanced
 AiCE*1

 

Iнсталяція

Потужність75 кВА
Площа приміщеньМінімально 19 м2 (короткий стіл)

*1 Потрібна додаткова ліцензія

*2 Залежно від конфігурації системи

*3 Адаптивне ітераційне зниження доз

Останні новини та події