Категорії новин:

Система Ангіо-КТ

Сьогодні, медицина старається максимально скоротити час обстеження пацієнта, для швидшого початку лікування. При цьому, ніхто не хоче жертвувати якістю діагностики. Завдяки сучасній гібридній Ангіо-Кт системі Aplehenix виробництва Canon Medical ця проблема була вирішена.
Тепер лікарі мають змогу: - легко та швидко переключатися між КТ та системами ангіографії; - отримати надійне діагностичне зображення за долю секунди, мінімізуючи вплив дози; - мати якісну морфологічну та функціональну 4D- візуалізацію; - покращити ефективність робочого процесу; - не потрібно транспортувати пацієнта між кімнатами для обстеження; - швидко діагностувати та скласти подальший план лікування. Саме цими перевагами керувались лікарі центральної лікарні Євле у Швеції, які у 2018 році придбали комбіновану Ангіо-КТ систему Alphenix 4D CT.
За 2019 році ними було проведено близько 600 успішних інтервенційних процедур. Керівник відділу радіології лікар Олле Халлер говорить: «Завдяки новій системі ми стали більш ефективними і змогли значно скоротити час очікування для кількох втручань. Alphenix 4D CT також дозволила нам розпочати нові методи лікування, такі як нервові блокади під контролем КТ в поперековому та шийному відділах хребта».
Комплексне управління приносить користь пацієнтам, легкість у використанні персоналу та значно зменшує середній час очікування на процедури під контролем КТ.

Останні новини та події