Категорії новин:

Система Xephilio OCT-A1

Одним з напрямків роботи компанії Canon Medical Systems є розробка й виробництво діагностичного офтальмологічного обладнання для діагностики стану органу зору. Японська якість виробництва з застосуванням новітніх технологій штучного інтелекту «Deep Learning» в програмних продуктах – це втілення в життя комфорту для лікаря та пацієнта.

 

Довгоочікувана можливість для офтальмологів в Україні – оцінити якість та швидкість сканування оптичної когерентної томографії від Canon Medical  Systems на практиці. Система Xephilio OCT-A1 чекає на Вас для демонстрації якості ОКТ та ОКТА зображень від Canon!

 

Оптичні когерентні томографи пропонують створення неперевершених за якістю томографічних зображень за найкоротший час з максимальним комфортом для пацієнта. Революційні технології обробки зображень в ОКТ Ангіографії дозволяють отримати зображення з найкращою деталізацією за декілька секунд.

 

Також у наявності в Києві дві моделі ретинальних камер комбінована CX-1 та немідріатична CR-2 Plus AF, обладнані високоякісними оптичними фільтрами, базуються на технології цифрових камер Canon EOS, забезпечують високоякісне фото очного дна та переднього відрізку ока.

 

Будемо раді продемонструвати в роботі TX-20P – надійний та точний тонометр/пахіметр для вимірювання внутрішньоптичного тиску та товщини рогівки.

 

Останні новини та події