Категорії новин:

Спеціалізована 16 канальна котушка для якісного дослідження коліна

Надійна спеціалізована приймально-передаюча колінна котушка розроблена для отримання якісних діагностичних зображень

 

Проста у використанні методика позиціонування забезпечує простоту у використанні, дозволяючи клініцистам забезпечувати високу відтворюваність та чудову якість зображення. Ізабель Паріенті, доктор медичних наук, висловлює велике задоволення якістю зображення, отриманого на МРТ-системі Vantage Titan 1,5Т  при використанні приймально-передаючої котушки.

 

Лікар Парієнті каже, що «Ця котушка дозволяє нам постійно отримувати зображення високої якості, з однорідним придушенням жиру та низьким рівнем шуму».

 

Продуктивний робочий процес на МРТ

Надзвичайно легкий і компактний дизайн котушки дозволяє операторам легко підіймати та рухатись з нею, що покращує їх робочий процес протягом дня. В пацієнта залишається обмежена можливість для руху. Система переміщення котушки зліва направо дуже зручна і дозволяє переміщатися до ізоцентру та/або підлаштовуватися під пацієнта.

 

Головний оператор повідомляє: «Збільшується не тільки кількість сканувань, але й полегшується позиціонувати пацієнта».

 

Покращений комфорт пацієнта

Увага до комфорту пацієнта в першу чергу – основний пріорітет у компанії Canon Medical Systems. Ця 16-канальна котушка для дослідження коліна (Tx/Rx Knee SPEEDER) розроблена для забезпечення високоякісної діагностики та простоти у використанні. Лікар Паріенті та її команда повідомляють, що ця котушка допомагає їм створити комфортне середовище, що дозволяє їм заспокоїти пацієнтів під час проведення обстежень.

 

Ізабель Парієнті повідомляє, що після початку використання цієї котушки, жоден пацієнт не відмовився від обстеження через незручне положення.

Лікар Ізабель Парієнті. Центр радіо- та медичного діагностики, О-де-Сен, Франція

Гійом Мішель,

головний оператор

16 канальна котушка для коліна

Клінічний випадок рутинного дослідження коліна

 

Історія пацієнта:

54-річний чоловік. Скарга на біль після спортивної травми.

 

Результати обстеження

  • Тяжка медіальна стегново-гомілкова хондропатія з субхондральним кістковим ураженням.
  • Комплексне ураження середнього відділу внутрішнього меніска з вивихом, запальним перименісцитом і дегенеративним розривом меніска.

Рис. 1. Sg FSE T2 FS та Sg FSE T1, товщина зрізу 3 мм, роздільна здатність 0,4 мм.

Рис. 2. Co FSE PD FS, товщина зрізу 3 мм, роздільна здатність 0,6 мм.

Останні новини та події