Категорії новин:

ВЕБІНАР: Широке застосування та інтерпретація ОКТ та ОКТ Ангіографії в клінічній практиці.

Eye Care Вебінар

четвер, 25 березня 2021 о 20:00 за київським часом

 

Широке застосування та інтерпретація ОКТ та ОКТ Ангіографії в клінічній практиці.

Довідкова інформація:
ОКТ та ОКТ ангіографія можуть бути застосовані для діагностики більшості очних хвороб. В цьому вебінарі ми сфокусуємось на трьох різних хворобах, які можна диференціювати в клінічній практиці методами широкопольної ОКТ та ОКТА.

 

Чому вам слід бути присутнім:
 

1.     Мета цього заходу – допомога офтальмологам зрозуміти та навчитися застосовувати ОКТ та ОКТА у щоденній клінічній практиці при деяких хворобах.

2.     Ви отримаєте практичні поради при обговоренні наданих прикладів, щоб підвищити свою впевненість при діагностиці.

3.     Ви візьмете участь у сесії запитань і відповідей для того, щоб знайти відповіді на власні питання.

 

 

Доктор Саль Рассам, доктор медицини, доктор остеопатичної медицини, співробітник Королівського Офтальмологічного коледжу, офтальмохірург-консультант Медичного центра Панацея

Уертинг, Велика Британія

 

Довідкова інформація:

Доктор Саль Рассам – офтальмохірург та клінічний керівник Медичного центра Панацея, спеціалізувався по хворобам сітківки та в практиці вітреоретинальної хірургії у очній лікарні королеви Вікторії у Мельбурні, Австралія та близько двох років проводив дослідження з очного кровообігу у лікарні Хаммерсміт, Лондон. Спеціалізувався з очного кровообігу та візуалізації очних зображень.

 

Технологія ОКТ Ангіографії для хоріоїдальної неоваскуляризації ОКТ Ангіографія змінила шлях дослідження та виявлення процесу хоріоїдальної неоваскуляризації. Зображення високої розподільної здатності та наявність розподілу крізь різні шари сітківки надає нам краще розуміння хвороби та її відповіді на лікування. Програмне забезпечення для обробки зображень покращує чіткість, що дозволяє краще побачити дрібні деталі.  CANON OCT-A1 дозволяє автоматично створювати зображення з високою чіткістю, що заощаджує час, а додаткова обробка вручну додає багато інформативних деталей. Навчальні цілі презентації Виділити розширені функції програмного забезпечення для обробки зображень Canon OCT-A1, що забезпечує більш детальну інформацію та розуміння процесу хоріоїдальної неоваскуляризації та реакції на лікування.

 

Професор Тарік Аслам, доктор медицини, співробітник Единбурзького Королівського хірургічного коледжу, директор курсу Дослідницька офтальмологія та наука про зір, професор офтальмології та інтерфейсних технологій Університету Манчестера, офтальмолог Королівської очної лікарні Манчестера, Велика Британія

Довідкова інформація: Професор Тарік Аслам починав свою медичну практику в Університеті Оксфорда та вдосконалював свої знання в Очній лікарні Мурфілдса. Перший науковий ступінь доктора Оксфордського університету він отримав по клінічним випробуванням в офтальмохірургії, а ступінь професора в Університеті Еріота Ватта, де досліджував застосування технологій в офтальмології.  У обох докторських дисертаціях він використовував свої навички комп’ютерного програмування, а за останню отримав приз як найкращий професор з усіх університетських дисциплін. Його поточні роботи сконцентровані на вивченні клінічних досліджень сітківки, та включають психологічні аспекти й потенціал технологічного вдосконалення обслуговування пацієнтів, розробку нових приладів. Він має понад 100 публікацій, переважно як головний автор та ряд патентів на винаходи. Його дослідження призвели до створення компанії з медичних технологій, яка отримала нагороди за соціальний вплив. Основне використання широкопольного ОКТА: судинна хвороба В цій презентації я представлю практичне застосування широкопольного  ОКТА від Canon на прикладі зображень судинних хвороб таких як оклюзії, діабетичні ретинопатії та інші менш поширені стани.

Особливо зважаючи на обмеження інвазивних досліджень та необхідність швидкої, доступної візуалізації, я опишу, чому така широкопольна візуалізація ОКТА є не лише цікавим, але й важливим інструментом для продуктивного, точного та ефективного догляду за пацієнтом.

 

Навчальні цілі презентації

Зрозуміти принципи широкопольної ОКТА та яку інформацію можна отримати з цих зображень.

Зрозуміти в яких клінічних випадках може допомогти широкопольна ОКТА. Зрозуміти які ознаки є важливими показниками для діагностики або прогресування захворювання.

 

 

 

 

Доктор Орлайт МакГрєт,

бакалавр медицини, бакалавр хірургії,

науковий співробітник Клінічного офтальмологічного університету Манчестера,

Манчестер, Велика Британія

 

Довідкова інформація:
Доктор Орлайт Мак Грєт є клінічним науковим співробітником, працює з професором Таріком Асламом у Манчестерській Королівській очній лікарні. Орлайт отримує ступінь магістра в галузі офтальмології в Університеті Манчестера. Минулого року вона працювала офтальмологом в університетській лікарні Корка, в Ірландії і зараз вона перебуває в процесі подання заявки на національний набір офтальмологів у Великій Британії.

Основне використання широкопольного ОКТА: увеїт Практичне застосування широкопольного ОКТА зображення у пацієнтів з увеїтами. Я описую складні випадки ретиніту та васкуліту, вторинних до увеїту, де ефективна, неінвазивна широкопольна ОКТА була фундаментальною для проведення нашої діагностики та лікування.

Навчальні цілі презентації Зрозуміти принципи широкопольної ОКТА та яку інформацію можна отримати з цих зображень.

Зрозуміти в яких клінічних випадках може допомогти широкопольна ОКТА. Зрозуміти які ознаки є важливими показниками для діагностики або прогресування захворювання.

 

Доктор Барбара Пароліні, доктор медицини

Начальник вітреоретинального відділення

Клініка догляду за очима

Брешія, Італія

 

Довідкова інформація: Доктор Барбара Пароліні закінчила з відзнакою медичну школу в Італії по спеціальності Офтальмологія в 1997. У 1994-1995 та 1997-1998 роках вона пройшла постдокторантуру в UCSF (Сан-Франциско, США) та в UMDNJ (Ньюарк, США) з трансплантації пігментного епітелію сітківки. Її досвід - це складні випадки субмакулярної хірургії, діабетичної ретинопатії та міопії, а також відновлення ока після травми. Доктор Пароліні опублікувала 60 рецензованих статей, три глави книги та електронну книгу по вітреоретинальним технікам (видавництво 2018 року). Вона працює у школах вітреоретинальної хірургії Бремена та Тесалоніки. Доктор Барбара Пароліні отримала патент на модель макулярної пряжки та набір для епісклеральної хірургії. З 2016 року вона віце-президент Європейського товариства вітреоретинальних хірургів. Широкопольні зображення при міопічній тракційній макулопатії Міопічна тракційна макулопатія (MTM) є одним з основних ускладнень очей з високою міопією. Метою доповіді буде показати приклади різних етапів MTM на зображеннях широкопольної ОКТ. MTM cможе охоплювати не тільки задній полюс, але й периферичну сторону ока. Навчальні цілі презентації Я представлю нову інформацію про міопічну тракційну макулопатію (MTM). MTM це хвороба, яка уражує макулу, але має наслідки також і для периферичної зони навколо макули.

Також я представлю нову основану на ОКТ систему етапів МТМ, що пропонує:

·         номенклатуру MTM

·         еволюцію та природу МТМ

·         прогноз MTM

·         рекомендації щодо лікування MTM   
 


Останні новини та події